Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Сьома всеукраїнська виставка мистецтва історичного жанру “Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників”

Сьома всеукраїнська виставка мистецтва історичного жанру “Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників”

Дата події:

  • 22 січня 2016 - 7 лютого 2016

Місце події:

Центральний будинок художника
Київ, вул. Артема, 1-5

Більше відомостей:

Від 22 січня до 7 лютого 2016 року у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України триватиме Сьома всеукраїнська виставка мистецтва історичного жанру “Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників”, присвячена Революції Гідності та Вітчизняній війні 2014–2016… років.

Спеціально до цієї виставки готували свої нові твори як ветерани – видатні майстри Василь Забашта, Олександр Ворона, Галина Севрук, Володимир Прядка, Віра Баринова-Кулеба, Феодосій Гуменюк та митці середнього покоління, так і зовсім юні, ще студенти Київської та Харківської академій мистецтв, що вже глибоко переймаються долею свого народу, на високому професійному рівні передають сюжети із давнини і сучасності, що їх схвилювали. Особливо це стосується монументальних дипломних робіт.

Також в експозиції твори незабутніх Валентина Задорожного, Миколи Стороженка та Олекандра Івахненка, що левову частку своєї творчості присвятили історичній тематиці.

Безпосередні, активні учасники Революції Гідності Марина Соченко, Василь Корчинський, Устим Федько, Катерина Ткаченко в художніх образах передають недавні події, назавжди закарбовані в їхній пам’яті, вже записані в нашу історію.

Виставлено і перші великі полотна, присвячені тотальній війні, кривавій бійні, підло розв’язаній Москвою на знищення нашої держави, твори, що увічнюють пам’ять героїв Небесної сотні та воїнів – захисників Вітчизни, для яких ця війна є Вітчизняною. Такою її зображують митці.

Вперше на нашій виставці, задуманій для відродження історичної картини, буде великий розділ плакату, що найбільш гостро, оперативно і водночас узагальнено передає трагічну суть сьогодення.

Як завжди, пройшовши всю експозицію виставки, глядач поступово ніби занурюватиметься у найдавнішу нашу історію, стане свідком подій, якими жили наші предки, далекі пращури.

Близько трьохсот творів митців з усіх регіонів України відтворюють найважливіші та найбільш знакові події і постаті усієї нашої історії.

Виставка експонується щодня, крім вівторка, з 12 до 19 години.

Вхід вільний

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити