Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

“Слобідський ярмарок” на Мамаєвій Слободі

“Слобідський ярмарок” на Мамаєвій Слободі

Дата події:

  • 24 - 25 вересня 2011 11:00 - 20:00

Місце події:

Центр народознавства “Козак Мамай”
Київ, вул.Михайла Донця, 2

Більше відомостей:

24 та 25 вересня 2011 року на ярмарковому майдані козацького селища «Мамаєва Слобода» в місті Києві заклекотить, загуде, закукурікає, заспіває та зарегоче величезний «Слобідський ярмарок», на який запрошують найкращих майстрів зі всієї України.

На цьому велелюдному дійстві, під назвою «Слобідський ярмарок», ми хочемо бачити самобутні вироби народних майстрів, які дійсно не тільки є найкращими, але й гідно презентують матеріальну культуру козацької Вкраїни від Карпат і до річки Дон.

Ярмарок планується проводити щорічно в останню суботу та неділю вересня. Тож від Вас залежить, чи зможемо ми відродити давні традиції наших майстрів, або й надалі будемо підтримувати китайського виробника «українських сувенірів».

Для справжніх українських майстрів сповіщаємо:

Аби забезпечити безкоштовний прохід в козацьке селище «Мамаєва Слобода» та резервування торгового місця для розташування Вашого краму на ярмарковому майдані, необхідно заздалегідь надати інформацію за телефонами: (044) 361 98 48 чи (093) 872 48 77, або ж написати на електронну скриньку: mamayevasloboda@gmail.com

Брати участь у ярмарку на безоплатній основі матимуть змогу лише ті народні майстри, котрі попередньо зареєструються, заповнивши анкету.

Ми хочемо, аби «Слобідський ярмарок» був справжнісіньким ярмарком, як це було у наших прадідів, тобто, щоб окрім сувенірів на ньому можна було придбати все, що заманеться: живе порося, корову, курей, гусей; з`їсти варених раків чи вареників; почастувати кума «чикилдихою» або ж «варенухою»; поторгуватись з перекупками; «спитати» у циганки про долю. Одним словом, все точнісінько так, як вдало описав український ярмарок Микола Васильович Гоголь.

Саме тому посеред ярмаркового майдану буде закопаний семиметровий стовп із прикріпленим до його вершини колесом від дідівського воза. До колеса будуть прив`язані дорогезні подарунки. Тож охочі парубки зможуть дістати для своїх коханих таку бажану лагоминку (якщо, звичайно, в них пуп не розв`яжеться видертись на стовпа!).

Також на Вас чекатимуть фольклорні колективи, козаки та цигани, медовари та ковалі, котрі допоможуть Вам та Вашим друзям поринути у яскраву атмосферу свята «Слобідського ярмарку».

Початок «Слобідського ярмарку» як 24, так і 25 вересня об 11-00.

Джерело: www.mamajeva-sloboda.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити