Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Презентація україномовної книги “Обмріяний край” Лілі Хайд (Англія) про депортацію кримських татар

Презентація україномовної книги “Обмріяний край” Лілі Хайд (Англія) про депортацію кримських татар

Дата події:

  • 14 травня 2014 19:00 - 20:00

Місце події:

Мистецький арсенал
Київ, вул. Лаврська 10-12

Більше відомостей:

До 70-тої річниці від часу депортації кримських татар британська письменниця Лілі Хайд презентує у Києві україномовне видання книги “Омріяний край”.

Британська письменниця та журналістка Лілі Хайд 14 травня презентує у Києві україномовне видання книги “Омріяний край”. Захід, приурочений до 70-тої річниці від часу депортації кримських татар з історичної батьківщини, відбудеться за підтримки Міністерства культури України та Київської міськдержадміністрації. Організатори акції – Меджліс кримськотатарського народу, ГО “Земляцтво кримських татар у місті Києві”, Британсько-українське товариство та Видавництво “Дуліби”.

У травні 2014 року минає 70 років від часу депортації кримських татар з історичної батьківщини до Узбекистану, Казахстану та Росії. В кінці 1980-х років почалося масове повернення кримських татар до Криму. Репатріація не була безболісною. Знадобилося багато терпіння і праці, аби кримські татари почали “ставати на ноги” на своїй предковічній землі. Сьогоднішні події немов повертають колесо історії назад: багатьом кримським татарам доводиться знову залишати батьківщину.

Лілі Хайд – британська письменниця та журналістка. 10 років вона пропрацювала в Україні, нею було зібрано десятки інтерв’ю про депортацію та репатріацію кримських татар, на їх основі письменниця створила художній твір – роман “Омріяний край”. Роман був виданий у Великобританії (Walker Books, 2008), перекладений на французьку (Naïve livres, 2011) та кримськотатарську (Тезис, 2013) мови. Українською мовою книга щойно побачила світ у видавництві “Дуліби” за фінансової підтримки відомого українського політика та дипломата Ігоря Осташа.

Презентація книги відбудеться 14 травня з 19.00 до 20.00 в “Мистецькому Арсеналі” (вул. Лаврська 10-12). На подію запрошено провідних українських політиків, дипломатичний корпус, визначних діячів літератури, мистецтва та науки. Базовою ідеєю акції буде доброчинність, збір коштів на підтримку кримськотатарських ініціатив.

За довідками звертатися: 066-411-48-15; hrymych@gmail.com (Гримич Марина).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити