Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Презентація першої в Україні колекції сучасного традиційного одягу для дітей

Презентація першої в Україні колекції сучасного традиційного одягу для дітей

Дата події:

  • 18 вересня 2016 14:00 - 17:00

Місце події:

Національний музей Тараса Шевченка
Київ, бульвар Шевченка, 12
Тел. 8(044) 234 25 56, 224 90 87
http://museumshevchenko.org.ua/

Більше відомостей:

18 вересня 2016 року о 14.00 в Національному музеї Т.Г. Шевченка відбудеться презентація першої в Україні колекції сучасного традиційного одягу для дітей від майстерні “Аденчик-Баденчик”, повідомила засновниця майстерні Viktoria Chterban на своїй фейсбук сторінці.

“В маленькому баварському містечку, де я проживаю понад 25 років, є чотири магазини народного одягу, – пише пані Вікторія. – Вулицями у свята та й щодня ходять люди в національному вбранні. Мами із донями, тати з синочками. Гордо і свідомо молодь вбирається на випускні вечори в свій національний одяг, відшитий в сучасних майстернях. Це – модно! Це ніколи не виходило з моди! Всі роки, дивлячись на високий рівень культури старої Європи, я мріяла зняти з України той, насильно вбраний на неї, сценічний костюм з атласними шароварами і віночками на головах у заміжніх жінок, що не має нічого спільного з нашим, по – справжньому, європейського рівня, вбранням! Адже в народному одязі наших предків закладені знання сотень поколінь з естетикою та гармонією форм і кольорів. Поволі Україна починає повертатись туди, де була її споконвічна культурна та історична приналежність – до європейських цінностей, які базуються на фундаменті народної духовності. А оскільки нація впізнається за географічним розташуванням, мовою та традиційним народним одягом, я вирішила здійснити свою мрію – заснувати майстерню з відтворення і пошиття дитячого українського народного строю за європейськими стандартами.

Традиційний одяг для дітейТрадиційний одяг для дітей

Метою проекту є створення зразків одягу з дотриманням регіональних ознак, які базуються на автентичному силуеті: вишивана сорочка, кирсетка, спідничка… Все вбрання пошито з натуральних тканин особливої якості, з колекції німецького дизайнера Віллі Боґнера, що вироблені в Німеччині. Особлива увага приділяється підбору кольорів та грайливих дрібничок – як в одязі так і в аксесуарах. Вироби є зручними і приємними для дитини. Строї відшиваються для дітей віком від 3 до 13 років (104 – 146 розміри). Над пошиттям і виготовленням аксесуарів працюють золоті ручки неймовірних майстринь, які вкладають весь свій хист і любов у створення кожної неповторної речі!

Стара, архаїчна лічилочка “Аденчик-Баденчик” від моєї прабабусі повертає мене ДОДОМУ, оживаючи у формі майстерні! Мрії збуваються!”

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити