Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…»

Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…»

Дата події:

  • 5 липня 2013 - 14 липня 2013

Місце події:

Село Космач Косівського району Івано-Франківської області

Більше відомостей:

З 5 по 14 липня 2013 року відбудеться Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…» в селі Космач Косівського р-ну Івано-Франківської обл.

В програмі родинного фестивалю традиційні забави для малят та молоді, українські танці, автентичний спів з фольклористом Валерієм Гладунцем, майстерня гончарства із художником-керамістом Зоєю Предко, майстер-класи із соломоплетіння, лялькарства, писанкарства, декоративного розпису, тіньового театру в техніці витинанки. Відбудуться святкування народного свята Івана Купала, храмового свята Св. апостолів Петра і Павла в с. Космач, традиційні забави на петрівку, пленер для юних художників від 5 до 105). 11 червня у Всесвітній день шоколаду працюватиме лабораторія шоколаду, планується он-лайн вечір з теплими історіями до шоколаду з письменницею Надійкою Гербеш. Працюватиме кабінет зеленої косметології. В медіа-майстерні створюватиметься мультфільм, відбудуться майстер- класи з анімації, перегляди добрих мультиків, діафільмів, працюватиме медіа-клуб “Просто неба”. За сприятливої погоди буде похід на полонину, ознайомлення з роботою сироварні.

Під час фестивалю працюватиме Міжнародна зелена школа. В секції «хімія» відбудуться заняття з органічної хімії (теоретичні і практичні) на теми: хімія молока, органічна косметологія та парфумерія, лабораторія шоколаду. Керівник – Махоткіна Н.С., вчитель-методист КПНЛ № 145.

Здійснюватимуться біологічні експедиції, палеонтологічна експедиція на гору Грегіт, відбудуться теоретичні та практичні заняття з фізіології безхребетних, ботаніки. Керівник секції «біологія» – Горобець Л. В., канд. біолог. наук, молод. наук. співробітник Інституту біології Національного університету ім. Тараса Шевченка.

Зміст занять в секції “астрономія” визначатиметься у відповідності до метеоумов. Відбудуться астрономічні спостереження з метою ознайомленням із сузір’ями зоряного неба, яскравими зорями, планетами, оволодіння навичками орієнтування на зоряному небі. Керівник – Баранський О.Р., канд. біолог. наук, стар. наук. співробітник Ботанічного саду НАН України. Співпрацює з багатьма міжн. астроном. організаціями: МАС, MPC, ICQ, BAA, AAVSO, AFOEV. Координатор міжн. астроном. організації ICQ в Україні. Керівник секції “астрономія” відділення МАН в м. Києві.

До участі в Зеленій школі запрошені старшокласники, які цікавляться науковою творчістю, хочуть навчитися працювати в команді; малята і батьки (працюватиме театр хімії, робитимемо морозиво, йогурти, мильні бульбашки і багато іншого); молодші школярі (варитимемо мило, сир, працюватиме майстерня шоколаду etc).

Планується участь молодих науковців із Університету Страсбурга, Інституту Шарля Садрона, “Інституту біології” Національного університету ім. Тараса Шевченка, Працюватимуть лабораторії. Робочі мови – українська, англійська.

Підсумком роботи Міжнародної зеленої школи стане Міжнародна науково-практична конференція «Від екології Душі – до екології Всесвіту».

Програма фестивалю уточнюватиметься.

Фестиваль

Набір в Міжнародну зелену школу завершено. Участь в родинному фестивалі можлива лише за умови згоди з правилами поведінки на фестивалі (можна ознайомитися на сайті www.ptahy.com.ua) та оплати путівки в розмірі 1900 грн. Кількість вільних садиб обмежена.

За довідками звертатися на електронну адресу ptahystudio@gmail.com

Організатори фестивалю – НГО «Фонд «Відкрита політика», Родинний центр «Як намалювати птаха…». Міжнародна зелена школа відбудеться в рамках спільного проекту “Від екології душі – до екології Всесвіту” спільно з Київським природничо-науковим ліцеєм N 145.

Більше – на сайті www.ptahy.com.ua та в мережі http://vk.com/zelenashkola
Відео-щоденник-2012: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NEEnFhFJTVI#!
Інформація про фестиваль в 2012 р. та в 2011 р. є на сайті в рубриці “новини” та “світлини”, відео-щоденники фестивалю-2012 – в розділі «медіа-студія «ПТАХИ».

Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…» було започатковано в квітні 2008 року. Фестиваль є громадською ініціативою, як один із соціальних проектів громадської організації «Фонд «Відкрита політика». Оргкомітет працює на волонтерських засадах.

Ідея: Сьогодні все більше актуалізується в Україні проблема збереження та відродження традиційних цінносте, виховання екологічної відповідальності. Актуальною є зміна моделі проведення дозвілля в сучасному українському селі. Фестиваль – альтернатива масовій культурі, орієнтованій на штучні, споживацькі цінності, які стирають візерунки націй та нехтують екологією! Фестиваль – дія, де любов, співчуття і взаємодопомога є основою для подальшої долі людства! Фестиваль-Свято, бо співтворчість щирих людей завжди свято!!! Ми, батьки, відповідаємо за створення світу, сприятливого і безпечного для наших дітей. Чужих дітей не буває!

Протягом року працює Родинний центр «Як намалювати птаха…». При ньому створено Дитячу медіа студію «Птахи». Родинний центр організовує шкільні етнофестивалі, в різних містах і селах, проводить майстер-класи, родинні свята, надає методичну допомогу в організації екологічного дозвілля.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити