Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Майстер-клас Анжеліки Рудницької та міні-виставка ляльок сестер Катриченко

Майстер-клас Анжеліки Рудницької та міні-виставка ляльок сестер Катриченко

Дата події:

  • 17 листопада 2011 16:00 - 18:00

Місце події:

Культурно-освітній центр “Майстер-клас”
Київ, вул.Лаврська, 16

Більше відомостей:

17 листопада о 16.00 у Культурно-освітньому Центрі «Майстер-Клас» (вул. Лаврська , 16) відбудеться черговий майстер-клас від відомої художниці, телеведучої та співачки Анжеліки Рудницької.

Вже стало доброю традицією проведення щомісячних майстер-класів на тему народної творчості, традицій, українських свят за участі дітей відомих українців від Анжеліки Рудницької. Перші два майстер-класи продемонстрували велику зацікавленість не тільки дітей-учасників, але й їх батьків у творчому процесі.

Разом зі своїми дітьми дорослі залюбки мандрували старим Києвом на двоповерховому екскурсійному автобусі й милувалися свіжорозмальованими годівничками для птахів.

Спільна родинна творчість допомагає сформувати нове українське суспільство, яке буде орієнтуватися не тільки на загальні цінності, але й свідомо виокремлювати наше аутентичне українське мистецтво.

– Незабаром Новий рік і Різдво! Подарунковий ажіотаж ще не почався. Але подумати заздалегідь, чим порадувати рідних вже час, – розповідає Анжеліка Рудницька. – Ми вирішили навчити дітей робити своїми руками символ роду – ляльку-мотанку. Вона і оберіг, й іграшка, й подружка, і традиція, і, звичайно, чудовий подарунок.

Більше про теплу, добру ляльку-мотанку, її історію і таємниці життя та народження Ви дізнаєтесь під час проведення традиційного зіркового майстер-класу Анжеліки Рудницької.

У числі запрошених: діти Андрія і Христини Гусіних, Тоні Матвієнко, Оксани Гутцайт, Олександра Гапчука, Ольги Сумської, Віктора Павліка, Лілу, Дмитра Шурова, Марічки Падалки, Юлії Бориско, онуки Оксани Білозір, Ірини Данилевської та Володимира Нечипорука. (список поповнюється)

У рамках майстер-класу відбудеться міні-виставка авторських ляльок-мотанок сестер Катриченко (зразки ляльок на головній світлині).

bukvoid.com.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити