Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Козацьке селище «Мамаєва Слобода» оголошує фотоконкурс «Козацьке кохання»

Козацьке селище «Мамаєва Слобода» оголошує фотоконкурс «Козацьке кохання»

Дата події:

  • 16 - 17 лютого 2013 12:00 - 15:00

Місце події:

Центр народознавства “Козак Мамай”
Київ, вул.Михайла Донця, 2

Більше відомостей:

Усім шанувальникам давніх українських традицій, самобутнього колориту національного українського строю (костюму) козацького краю, усім тим, в кого в душі ще палає живий вогонь романтики та пригод, пропонуємо взяти участь у фотоконкурсі та виграти незвичайний і дуже приємний гостинець (приз) від козаків та козачок «Мамаєвої Слободи» – романтичну вечерю на двох при свічках у «Шинку – Коса над чаркою».

Для успіху Вам потрібно небагато: насамперед – копиця щирих почуттів, оберемок бадьорого настрою, жменя віри в перемогу, які, безперечно, необхідно присмачити кількома крихтами гумору та жартів!

Умови першого фотоконкурсу:

16 та 17 лютого 2013 року з 12:00 до 15:00 завітайте зі своєю чарівною панночкою або ж панною до козацького селища «Мамаєва Слобода» (до речі, для підтримки можете взяти і своїх друзів – кумів, сватів та знайомих). У хаті гончара Вас зустріне чарівна господиня, яка неодмінно почастує Вас «витрішками», а також справжнісіньким вишняком чи хмільною слив’янкою та дістане зі скрині для Вас заздалегідь заготовлений комплект українського традиційного одягу Середньої Наддніпрянщини козацької доби.

Для панночок це – вишиванка, плахта, запаска, крайка, юпка, намисто, стрічка або очіпок, ну і, звичайно ж, червоні чобітки. Для добродіїв-лицарів це – вишиванка, щирі рясні шаровари, кушак (пояс), жупан, кунтуш, жовті або червоні чоботи-сап’янці, ремінь, шабля, порохівниця, нагайка, пістоль, кинджал, ну і, звичайно ж, козацька шапка-шлик, яка була у наших прадідів символом козацької лицарської честі та гідності. Переодягнувшись в історичні строї (костюми) та доладньо причепурившись, Ви просто проходите в другу половину хати до фотографа та невимушено фотографуєтесь в інтер’єрі козацької оселі 17-18 століття. Насправді, сценарій цих постановочних зйомок залежить лише від Вашої фантазії. За бажанням, Ви зможете залізти навіть на піч (певна справа, не порушуючи рамки пристойності та народної моралі). Єдина вимога – ліміт часу для однієї пари – не більше 5-6 хвилин.

Додаткова інформація для скептиків: костюми, вишняк, слив’янка, послуги фотографа та «витрішки» надаються на безоплатній основі.

А далі:

Чотири найліпші світлини (фото) із фотосесії кожної пари у перший же після вихідних понеділок будуть викладені на сторінці Facebook «Мамаєвої Слободи».

Пара має впродовж десяти днів з моменту публікації світлин (фотографій) зібрати найбільше голосів (лайків) під своїми романтичними фотографіями на сторінці Facebook «Мамаєвої Слободи».

За результатами підведених підсумків про кількість лайків у відкритому конкурсі визначається та оголошується пара-переможець.

Пара на підтвердження своєї перемоги отримає «ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ» на суму в 555 грн. (п’ятсот п’ятдесят п’ять гривень), який засвідчує право на романтичну вечерю на двох при свічках у «Шинку – Коса над чаркою».

Пара-власник сертифікату, котрий засвідчує перемогу у конкурсі «Козацьке кохання», у зручний час впродовж місяця зможе відвідати «Шинок – Коса над чаркою», що на території козацького селища «Мамаєва Слобода».

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити