Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

ІV Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок «Прем’єри сезону»

ІV Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок «Прем’єри сезону»

Дата події:

  • 11 вересня 2014 - 14 вересня 2014

Місце події:

Київ, Контрактова площа

Більше відомостей:

Український центр Міжнародної спілки діячів театру ляльок «УНІМА-УКРАЇНА» в період з 11 по 14 вересня 2014 року планує проведення ІV Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок «Прем’єри сезону», присвяченого 200-літтю з дня народження великого українського письменника Тараса Шевченка.

Метою фестивалю є вшанування пам’яті великого Кобзаря. Творча програма фестивалю включатиме кращі вистави професійних українських театрів ляльок, які створені за літературними творами Тараса Шевченка, а також вистави, які втілюють національну сучасну драматургію для дітей та юнацтва. У мистецьких заходах та творчих акціях фестивалю візьмуть участь театри ляльок з усіх регіонів України, а саме з міст Львова, Івано-Франківська, Луцька, Ужгорода, Донецька, Луганська, Запоріжжя, Полтави, Одеси, Миколаєва, Херсону, Чернігова, Вінниці, Києва та ін.

Фестиваль отримав визнання світової громадськості (журі фестивалю складатиметься з представників національних центрів Міжнародної спілки діячів театру ляльок «UNIMA» – Польщі, Бельгії, Фінляндії, Литви).

Окрім цього, у зв’язку із ситуацією в країні, організаційний комітет фестивалю прийняв рішення долучитися до всеукраїнської ініціативи допомоги дітям сходу, а саме: 50% зібраних коштів (за увесь період проведення фестивалю) від проданих білетів – відправити на рахунки відповідних організацій, котрі безпосередньо займаються цими питаннями. Саме тому ми звертаємося до вас із проханням-пропозицією!

13 вересня 2014 року в рамках фестивалю, на Контрактовій площі (біля пам’ятника Сагайдачному), з офіційного дозволу Подільської районної ради ми проводитимемо перфоменси, акції, різного роду майстер-класи для дітей та їхніх батьків.

Пропонуємо вам можливість розташування продукції вашого бренду з метою реклами або продажу. Зі свого боку просимо матеріально долучитися до нашої ініціативи (як то кажуть «скільки не шкода»), у зв’язку з недостатньою кількістю коштів для оренди приміщення театрального центру «Пасіка» при КМА (актори театрів погодилися грати безкоштовно).

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, або ви просто захочете відгукнутися на наше прохання, детальнішу інформацію можна отримати за телефонами 0630425105 або 0665744459 (Роман).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити