Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

ІІІ фестиваль «Ляльковий світ. Проект «LADY & TEDDY»

ІІІ фестиваль «Ляльковий світ. Проект «LADY & TEDDY»

Дата події:

  • 22 вересня 2011 - 2 жовтня 2011

Місце події:

Львів, Львівський Палац Мистецтв
вул. Коперніка, 17
Організатори: Ірина Сорокіна, Ганна Гаврилів
067 340 02 46
org@l-svit.com.ua
www.l-svit.com.ua
Прес-секретар Ольга Швед, 097 137 05 86

Більше відомостей:

З 22 вересня – по 2 жовтня у Львівському Палаці Мистецтв, що на вулиці Коперніка, 17 триватиме ІІІ фестиваль «Ляльковий світ. Проект LADY & TEDDY». Відкриття фестивалю 22 вересня о 17:00.

«Ляльковий світ» – це один з найкращих та найбільш відвідуваних Львівських фестивалів. В рамках фестивалю відбудетьсявиставка-продаж ляльок понад п’ятдесяти авторів зі всієї України, Молдавії, Польщі, Туреччини, Німеччини, США та Нідерландів.

Цьогоріч зірковий гість фестивалю – Івонн Фліпс (Yvonne Flipse). Лялькарка світового рівня з Нідерландів, член міжнародного об’єднання лялькарів DABIDA, учасниця численних виставок і переможець спеціалізованих конкурсів в Європі та поза її межами приїде із своїми ляльками до Львова на чотири дні на запрошення організаторів.

Вона проведе практичну лекцію зі створення ляльки в субботу, 1 жовтня о 16.00 в Палаці мистецтв. Ознайомися із творчістю Івонни Фліпс можна за посиланням http://www.yvonneflipse.nl/

На фестивалі вперше будуть представлені порцелянові ляльки. Лялькарка з Києва Олена Коростельова презентує порцелянові рухомі ляльки, інтерпретації історичного костюму в образі ляльки покаже Неллі Федчун з США, а киянка Тамара Півник привезе ляльок із серії «Цирк».

Доповнять експозицію справжніх «порцелянових леді» ведмедики Тедді, виконані у різних техніках українськими, польськими, турецькими авторами. Гості фестивалю – дерев’яні різдвяні ведмедики з Німеччини (Тюрінгія).

У пору «осінніх весіль» і на фестивалі будуть свої молодята. На окремому стенді організатори підготували для глядачів сюрприз – вони зможуть визначити найкращу ляльку –наречену чи весільну пару. Для цього буде стояти спеціальна скринька для голосувань.

В рамках фестивалю пройде традиційний літературний вечір «Ностальгія за лялькою», який відбудеться 28 вересня о 19.00 в кафе «Світ кави» (пл. Катедральна, 7).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити