Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фотовиставка «Руки майстрів, що творять дива» (Київ)

Фотовиставка «Руки майстрів, що творять дива» (Київ)

Дата події:

  • 19 - 30 листопада 2013 10:00 - 19:00

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-12-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

19 – 30 листопада 2013 року в Центрі Української Культури та Мистецтва триватиме фотовиставка «Руки майстрів, що творять дива».

Вам знайомі моменти, коли ви проходите повз майстра і раптом зупиняєтесь, не в змозі відвести погляд? Процес перетворення ідей у витвори мистецтва так захоплює вас, що хочеться спостерігати, вчитись, мріяти? Ми переконані, що руки майстрів – одне із тих див, якому хочеться поклонятись, хочеться пишатись.

Фотовиставка «Руки майстрів, що творять дива» – результат ІІ Фотоконкурсу, організатором якого є Центр Української Культури та Мистецтва, який тривав з 19 серпня до 30 жовтня 2013 року. Участь в ньому взяли як професійні фотографи, так і аматори.

Під час фотовиставки відвідувачі шляхом голосування виберуть те фото, яке, на їх думку, найповнішою мірою втілило красу Рук Справжнього Майстра. Той учасник, чиє фото отримає найвищу оцінку відвідувачів, отримає подарунок – право на проведення двотижневої персональної фотовиставки в Центрі Української Культури та Мистецтва.

Нагородження лауреатів та дипломантів Конкурсу, а головне – оголошення імені Переможця відбудеться 30 листопада 2013 року о 16:00 в будинку Центру Української Культури та Мистецтва.

Паралельно з цьогорічною фотовиставкою, Ви зможете побачити виставку найкращих світлин із минулорічного конкурсу. А для фотографів, які не встигли взяти участь у фотоконкурсі, ми підготували особливий сюрприз. Щодня, із 19 до 30 листопада, у двох виставкових залах, де проходитиме фотовиставка, працюватимуть майстрині, які будуть вишивати, ткати, творити витинанки. Прийшовши до нас із фотоапаратом, Ви зможете зафіксувати їх руки за роботою та надати світлини на Третій фотоконкурс «Руки майстрів, що творять дива».

Вхід вільний!

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити