Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фотовиставка Євгена Гапича «Kolomea-Коломия»

Фотовиставка Євгена Гапича «Kolomea-Коломия»

Дата події:

  • 2 - 20 червня 2011 10:00 - 17:00

Місце події:

Музей гетьманства
ст.м. Контрактова площа
вул. Спаська, 16-б, Київ
Телефони для довідок: тел. 425-55-49,462-52-90
Музей працює щоденно з 10.00 до 17.00
Вихідний — п'ятниця

Більше відомостей:

2 червня 2011 року о 17:00 в Музеї гетьманства у Києві відбудеться відкриття персональної фотовиставки провідного фотомитця Коломийщини Євгена Гапича «Kolomea-Коломия» (архітектура міста австро-угорського та польського періодів).

Ви поринете у світ гармонії та краси ХІХ століття, побачите перлини архітектури Покуття, відчуєте дух кавової кантати та дізнаєтеся багато цікавого про дивовижне місто над Прутом.

Про автора

Захоплення фотографією у Євгена розпочалося з дитинства. Тоді не було ще фотосалонів, і світлини доводилось виготовляти самотужки. Разом з братом розгорнув вдома міні-фотолабораторію. Фотографував усе, що здавалося цікавим – людей, природу. Коломию побачив уперше, коли подорожував разом з друзями, а згодом відвідав місто над Прутом під час робочої поїздки і… закохався в коломиянку. Відтоді минуло десять років, і зараз Євген Гапич разом з дружиною Оксаною виховують донечку.

Розпочав Євген Гапич свою громадську діяльність з «Асоціації економічного розвитку Коломийщини». В рамках проектів цієї організації він об’їздив весь Коломийський район, побував на багатьох підприємствах. Цікаві моменти фіксував на фотоапарат, а згодом зробив мультимедійну презентацію про Коломийський край, про Музей Гуцульщини та Покуття та про Яремче. Фотовиставка у Музеї гетьманства стала для Євгена Гапича третьою – за цей рік і п'ятою за все життя. А вперше свої роботи Євген презентував не так давно – на мистецькому фестивалі «Бублик» у Коломиї. Євген часто публікує свої репортажі і в газеті «Коломийські Вісти». У фотомитця є також колекції світлин місцевих жителів, колоритних краєвидів, історичних пам’яток, побуту, обрядів та святкувань Покутського краю.

Світлина Євгена Гапича

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

2 відгуків

  1. Анжела says:

    Пане Євгене! Відчутно, як Ви любите своє місто, його історію, а також, що Ви справжній художник. Особливо вразив чорно-білий зимовий пейзаж про закладення міського парку 1870року, де на переднім плані — гілля в інеї, як в пуху, ніжне-ніжне, а на задньому — старенька порепана будівля. Який глибокий зміст у цій світлині! Скільки емоцій і почуттів!

    В Коломиї живе моя тітка, я тільки раз у неї гостювала, та і то — лише один вечір. Тепер хочу до неї довідатись на довше, щоб побачити місто, завітати до музеїв, походити вулицями з такими чудовими назвами!

    Дай Боже Вам — здоров"я, а Україні — побільше таких майстрів, як Ви !

Додати відгук

ОголошенняЯк замовити
Terra Incognita: подорожі, активний туризм, екскурсії Україною Творча майстерня Олександри Теліженко

Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1137 людей вже підписалися
Що нового?Всі новини
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2017.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити