Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фотовиставка Євгена Гапича “Kolomea-Коломия”

Фотовиставка Євгена Гапича “Kolomea-Коломия”

Дата події:

  • 2 - 20 червня 2011 10:00 - 17:00

Місце події:

Музей гетьманства
ст.м. Контрактова площа
вул. Спаська, 16-б, Київ
Телефони для довідок: тел. 425-55-49,462-52-90
Музей працює щоденно з 10.00 до 17.00
Вихідний – п’ятниця

Більше відомостей:

2 червня 2011 року о 17:00 в Музеї гетьманства у Києві відбудеться відкриття персональної фотовиставки провідного фотомитця Коломийщини Євгена Гапича “Kolomea-Коломия” (архітектура міста австро-угорського та польського періодів).

Ви поринете у світ гармонії та краси ХІХ століття, побачите перлини архітектури Покуття, відчуєте дух кавової кантати та дізнаєтеся багато цікавого про дивовижне місто над Прутом.

Про автора

Захоплення фотографією у Євгена розпочалося з дитинства. Тоді не було ще фотосалонів, і світлини доводилось виготовляти самотужки. Разом з братом розгорнув вдома міні-фотолабораторію. Фотографував усе, що здавалося цікавим – людей, природу. Коломию побачив уперше, коли подорожував разом з друзями, а згодом відвідав місто над Прутом під час робочої поїздки і… закохався в коломиянку. Відтоді минуло десять років, і зараз Євген Гапич разом з дружиною Оксаною виховують донечку.

Розпочав Євген Гапич свою громадську діяльність з «Асоціації економічного розвитку Коломийщини». В рамках проектів цієї організації він об’їздив весь Коломийський район, побував на багатьох підприємствах. Цікаві моменти фіксував на фотоапарат, а згодом зробив мультимедійну презентацію про Коломийський край, про Музей Гуцульщини та Покуття та про Яремче. Фотовиставка у Музеї гетьманства стала для Євгена Гапича третьою – за цей рік і п’ятою за все життя. А вперше свої роботи Євген презентував не так давно – на мистецькому фестивалі «Бублик» у Коломиї. Євген часто публікує свої репортажі і в газеті «Коломийські Вісти». У фотомитця є також колекції світлин місцевих жителів, колоритних краєвидів, історичних пам’яток, побуту, обрядів та святкувань Покутського краю.

Світлина Євгена Гапича

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити