Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фестиваль у Коломиї “Писанка – 2011”

Фестиваль у Коломиї “Писанка – 2011”

Дата події:

  • 30 квітня 2011 - 1 травня 2011

Місце події:

Івано-Франківська область, м.Коломия

Більше відомостей:

30 квітня – 1 травня 2011 року у Коломиї відбудеться відкритий обласний фестиваль «Писанка – 2011». У рамках фестивалю: виступи фольклорних колективів, великодні забави, ярмарок виробів народних майстрів, виставка-конкурс писанок та писанкових композицій з різних регіонів України…

Фестивальна програма охоплює фольклорно-етнографічні твори великоднього християнського і календарно-обрядового змісту, зокрема: великодні ігри, гаївки, веснянки, театралізовані сценки та хореографічні композиції, тематичну пісенну творчість і формується за попередніми заявками тих колективів і учасників, які бажають стати учасниками фестивалю.

У рамках фестивалю організовується виставка-продаж різних видів декоративно-ужиткового мистецтва: лозоплетіння, вишивки, ткацтва, гончарства, килимарства, різьбярства, бондарства, національної ноші, художніх виробів зі шкіри, бісеру, сиру та ін., а також надається можливість проведення окремих майстер-класів для майстрів різних видів декоративно-ужиткового мистецтва та конкурсу писанкового розпису за попередніми заявками.

До участі у фестивалі запрошуються майстри писанкарства, а також учасники дитячих і учнівських студій писанкового розпису Івано-Франківщини, а також, із сусідніх областей й інших регіонів України і з-за кордону.

Всі учасники фестивалю повинні бути одягнені в національне вбрання, характерне для регіону, який вони представляють. Учасники-писанкарі подають не пізніше, як за два тижні до початку фестивалю в Коломийський музей писанкового розпису для оформлення фестивальної виставки готові писанки-видутки (до 20 шт.), галунки, крашанки, дряпанки (шкрябанки) та інші види, що відповідають народним традиціям писанкарства регіону з відповідними назвами орнаментів, символічних знаків розпису. Учасники подають на конкурс різні великодні композиції, а також за два тижні до початку фестивалю подають анкету-заявку до оргкомітету.

Оцінювання конкурсантів здійснюватиметься професійним журі за критеріями глибини знань учасниками традицій свого регіону у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, композиційність та багатобарвність, різноманітний характер орнаментальних мотивів, декоративність зображення, художню і технічну довершеність.

Засновниками та організаторами фестивалю є управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації, головне управління освіти і науки облдержадміністрації, Коломийська міська рада.

Метою і завданням фестивалю є: збереження і примноження національних традицій народного мистецтва писанкового розпису, популяризація технік і шкіл, творчих стилів і новітніх методик; виявлення і підтримка обдарованих дітей та юнацтва; популяризація писанки як національного символу великоднього християнського дійства; ознайомлення з традиціями писанкарства різних регіонів України, Європи та світу.

Адреса дирекції фестивалю: Відділ культури і туризму Коломийської міської ради, вул. Театральна, 27 78200, м. Коломия Івано-Франківська обл. Тел./факс /03433/2-02-45 Музейне Коло Прикарпаття

Джерело: visty.in.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити