Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фестиваль «Стародавній Меджибіж – 2012»

Фестиваль «Стародавній Меджибіж – 2012»

Дата події:

 • 24 серпня 2012 - 26 серпня 2012

Місце події:

Меджибізька фортеця
смт Меджибіж Хмельницької області

Більше відомостей:

24-26 серпня 2012 року в старовинному замку в смт Меджибіж Хмельницької області відбудуться рицарські турніри, звучатиме середньовічна і рок-музика, буде ярмарок та пригощання. Тут відбудеться VII фестиваль історичних реконструкцій “Стародавній Меджибіж 2012”.

Прекрасна Меджибізька фортеця, яка стоїть на злитті двох річок Буг і Бужок, щороку в кінці серпня збирає у своїх стінах учасників військово-історичних клубів з різних країн, щоб відродити лицарську епоху в древніх стінах фортеці. Повноконтактні середньовічні бої, масові групові битви – все це неповторне видовище, наповнене адреналіном і захопленням, страхом перед противником і радістю перемоги.

Всі учасники проживають на території фортеці в автентичному середньовічному таборі.

На території фортеці також відбудеться ярмарок старовинних ремесел, конкурси історичних костюмів, майстер-класи по старовинним танцям. Також гостей фестивалю розважають вуличні актори, кращі музичні фолк-групи СНД, вечорами вас очікує незабутнє фаєр-шоу.

Квитки
На один день: дорослий – 75 грн., дитячий до 12 років – 35 грн., до 7 років – безкоштовно. Дорослий квиток на 3 дні фестивалю: 200 грн.

medzh.info

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

4 відповіді до “Фестиваль «Стародавній Меджибіж – 2012»”

 1. Русич Киевский :

  Это такая же туфта как турнир в Хотине. Уже и не интересно. Приезжают в основном неполноценные москали доказывать что они не урюки а славяне. Где вы видели славян из Уфы, Ухты, Читы ???? )))) Даже Москву строил полуполовец по матери!!! Кацапчеги ездят табором как цыгане, как бомжы по виду синюшные как пропойцы. Пачькают своим присутствием землю Великой Киевской Руси. Даже сам фестиваль с подачи местных синежопых тварей ведут на свином кацапоезыке…. Тьфу !

 2. Анастасія :

  шановний Русиче, ви були на цьому фестивалі? скільки разів, в якому році? чому ви так впевнені, що там тільки “москалі”? я буваю на цьому фесті з самого початку, з 2003 року, і там кожного разу дуже багато українських реконструкторів. нащо писати неправду, чи тільки вашу особисту правду?… а щодо мови проведення, то вона буває або українська, або на двох мовах. до того же, цей фест не по темі виключно Київської Русі, а взагалі по середньовіччю, тому якось тема протистояння “москалі-українці” недоречна. ото аби вилаятись…

 3. Олексій :

  Задумка фесту гарна, а от реалізація(організаційні моменти) на дуже низькому рівні.
  Давно планував поїхати на даний фест в якості глядача, цього року на кінець вдалось реалізувати задумку.
  75грн в день можливо гроші і не великі, але все ж можна було підійти до організації і краще. Готовий платити більшу вартість за фестиваль, але з відповідним рівнем.
  Що не сподобалось:
  1) З самого ранку поки ми стояли в черзі за квитком, пяний місцевий гопник відверто хотів пройти на халяву, все ж таки він пройшов але оплативши квиток, але БЕЗ ЧЕРГИ! Де справедливість, чим мотивується охорона?!
  Потім це пяне мурло ходило матюкалось, гарлапанило та заважало людям. Розумію ще ввечері, на виступі рок гуртів глядачі на пітпитку. Але ранок, багато батьків з малими дітьми, і лунають гучні смачні матюки. Завдяки такому вчинку орги заробили 75грн цього року, але втратили мінімум 750грн в наступному.
  2) Пожежне авто та швидка. Я їх небачив! І мені здається що їх таки і не було, адже організатори під вечір шукали серед гостей медиків. І це на фестивалі де травми більш ніж ймовірні, а на фаєр шоу чимало фогню %)
  3) Якість звуку. Вона була жахливою. Довгі саундчеки, і з рештою звук всерівно ніякий.
  4) Охорона. Вона взагалі була? Здається не було, адже під час виступу одного з хедлайнерів на сцену спокійно вийшла пяна жінка та вимагала мікрофон. Просто так собі піднялась через вхід, яким піднімаються гурти на виступ.
  Список можна продовжувати і далі …
  Позитивні моменти звичайно були, та дещо мені все ж сподобалось. Але наступного разу я 10раз подумаю перед тим як їхати на фест.

Залишити відповідь

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1147 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити