Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фестиваль “Країна мрій” та Алея майстрів

Фестиваль “Країна мрій” та Алея майстрів

Дата події:

 • 25 - 26 червня 2011 10:00 - 22:00

Місце події:

Київ, Співоче поле

Більше відомостей:

25 та 26 червня на Співочому полі у Києві відбудеться міжнародний етно-фестиваль „Країна Мрій”. Поряд з музичною та літературною частинами фестивалю традиційно на Алеї майстрів на вас чекатимуть митці з усіх куточків України.

Спеціально до фестивального свята майстри підготували нові твори у всеможливих напрямках українського традиційного народного мистецтва таких, як гончарство, писанкарство, різьблення, ткацтво, гутництво, чинбарство, бісероплетіння, витинанкарство, плетіння з соломи, лози, кореня сосни, лялькарство та традиційна іграшка, петриківський та інші декоративні розписи, традиційні музичні інструменти, тощо.

Географія митців, що збираються приїхати до столиці, різноманітна – Полтавщина, Львівщина, Рівненщина, Луганщина, Харківщина, Івано-Франківщина, Київщина, Центральна Україна, звісно будуть кримські татари та навіть майстриня-лялькарка з Канади.

На ярмарку кожен підбере собі потрібну у побуті річ, як-то макітра чи весільний рушник, або ж просто хороший подарунок з українським обличчям.

Також на вас чекають МАЙСТЕР-КЛАСИ НА ДИТЯЧІЙ ГАЛЯВИНІ ТА АЛЕЇ МАЙСТРІВ.
Мистецькі заняття триватимуть протягом двох фестивальних днів з 12:00 до 18:00.

На дитячій галявині вашу дитину навчать:

 • виготовляти традиційні народні ляльки з тканини та трави;
 • плести іграшки з соломи;
 • випікати їстівні пташки з тіста;
 • вирізати з паперу витинанки.

А на Алеї майстрів повчитися у майстрів зможе кожен, зокрема:

 • ткати на справжньому столітньому ткацькому верстаті;
 • викручувати глиняні форми на гончарному колі;
 • виписувати великодні писанки з курячих яєчок;
 • вишивати рушники Обухівського краю;
 • майструвати традиційні народні музичні інструменти;
 • робити весільні віночки з паперу та дерев’яної стружки (спеціальний майстер-клас від знаної майстрині Надії Химиченко);
 • зі скла під дією вогню формувати намистинки та робити з них осучаснені традиційні прикраси;
 • вправлятися молотком у загартованих вогнем ковалів, тощо.

Спеціальну програму для гостей підготував проект «ВЕЛИКА ЛЯЛЬКА-МОТАНКА мандрує світом», який нещодавно у травні в Українському домі у Києві презентував найбільшу ляльку у світі – 3 м 30 см. Саме ця велетенська текстильна красуня впродовж двох днів фестивалю «Країна мрій» у нижній частині алеї майстрів височітиме над пагорбами співочого поля.

Також в рамках проекту відбудеться ексклюзивна ФОТОСЕСІЯ з великою лялькою-мотанкою ДЛЯ РОДИН, що прийдуть на фестиваль. Мета заходу – відродити традицію сімейної фотографії, столітні зразки якої знаходимо в музейних збірках.

Умова участі у заході: ваша родина повинна мати особливу візуальну відзнаку, притаманну для вашої країни, етносу, роду чи окремої сім’ї. Це може виражатися в одязі, додатковому декоруванні, родинній реліквії, що передається з покоління в покоління тощо. Також ви повинні у двох-трьох реченнях сформулювати цю особливість, родинну концепцію чи ідею, та після фотосесії розповісти організаторам. Також вітається наявність старих фото вашої сім’ї (які організатори проекту перезнімуть на місці) та заздалегідь підготований опис історії ваших родів. Ці всі дані в подальшому зможуть взяти участь у створенні фото-каталогу – галереї сучасної сім’ї – в рамках проекту «Свято родини».

До проекту «Велика Лялька-Мотанка…» також долучаться представники В’ЄТНАМУ. Вони вперше разом з українською стороною в рамках фестивалю «Країна мрій» презентують свої традиції, втілені у предметах художньо-прикладної майстерності, народній музиці та співах, одязі та інших предметах національного ужиткового та декоративного напрямку. Буде створена інсталяція з екзотичного шатра-бесідки зі східними інтер’єрними елементами, меблями, що передають стиль і колорит давньої в’єтнамської культури та філософії. Особливого настрою надасть етнічна в’єтнамської музика та спів від місцевих виконавців. Також запрошено відвідати фестиваль посла В’єтнаму та в’єтнамську громаду.

Докладніше про заходи проекту «Велика лялька-мотанка…»:
Олександра Нестеренко, 050 7524782, ben.duk25@gmail.com

Також не пропустіть УЛЮБЛЕНІ ЩОРІЧНІ ЗАХОДИ:

 • виступи музичних гуртів з України та усього світу, танцювальні майстер-класи, забави, частування національними стравами;
 • вечірній гала-концерт на Великій музичній сцені;
 • книжкова Алея Майстрів від найбільших українських видавництв, що простягнеться від подвір’я музею Гончара до Алеї майстрів, тощо.

ВІДЧУЙТЕ РОЗМАЇТТЯ ТРАДИЦІЙНОГО МИСТЕЦЬКОГО СВІТУ СПРАВЖНІХ УМІЛЬЦІВ СВОЄЇ СПРАВИ!

Докладніше на сайті фестивалю “Країна мрій”

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити