Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фестиваль «Бабине літо» та великий осінній «Слобідський ярмарок» у Мамаєвій Слободі

Фестиваль «Бабине літо» та великий осінній «Слобідський ярмарок» у Мамаєвій Слободі

Дата події:

  • 29 - 30 вересня 2012 10:00 - 19:00

Місце події:

Центр народознавства “Козак Мамай”
Київ, вул.Михайла Донця, 2

Більше відомостей:

В останні вихідні вересня, 29 та 30 числа у козацькому селищі “Мамаєва Слобода” триватиме фестиваль «Бабине літо», в рамках якого проходитиме другий осінній «Слобідський ярмарок».

На фестивалі «Бабине літо» відбудуться святкові проводи теплого літечка. У виконанні фольклорних колективів лунатимуть жартівливі пісні, козаки та козачки танцюватимуть народні танці під супровід троїстих музик, парубоцтво демонструватиме жартівливі козацькі забави та стародавні народні ігри. На майдані козацького селища у здоровезних казанах на живому вогні варитимуться усілякі козацькі наїдки: вареники, галушки, козацький куліш, щерба та трав`яний козацький чай.

Крім того, на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи» відбуватиметься традиційний осінній «Слобідський ярмарок», на який ми запрошуємо кращих майстрів зі всієї України від Карпат і до Дону.

Як і минулого року, на цьому велелюдному дійстві під назвою «Слобідський ярмарок» ми хочемо бачити самобутні вироби народних майстрів, які дійсно не тільки є найкращими, але й гідно презентують матеріальну культуру козацької Вкраїни.

Ярмарок планується проводитись щорічно в останню суботу та неділю вересня. Тож від Вас залежить, чи зможемо ми відродити давні традиції наших майстрів, або й надалі будемо підтримувати китайського виробника «українських сувенірів».

Для по-справжньому самобутніх українських майстрів повідомляємо:

Аби забезпечити безкоштовний прохід в козацьке селище «Мамаєва Слобода» та резервування торгового місця для розташування Вашого краму на ярмарковому майдані, необхідно заздалегідь надати інформацію за телефонами: (044) 361 98 48 чи (093) 872 48 77, або ж написати на електронну скриньку: mamayevasloboda@gmail.com

Брати участь у ярмарку на безоплатній основі матимуть змогу лише ті народні майстри, котрі попередньо зареєструються, заповнивши анкету.

Також майстрам пропонуємо нову послугу. Ви можете скористатись для проживання гостинністю нашого хостелу (міні-готелю) «Козацький бурдюг». Тел.. для довідок: 044-383-12-01; 093-745-90-25 – адміністратор Ірина, скринька: irynahostel@gmail.com

Ми хочемо, аби «Слобідський ярмарок» був справжнісіньким ярмарком, як це було у наших прадідів, тобто, щоб окрім сувенірів на ньому можна було придбати все, що заманеться: живе порося, корову, овець, кіз, курей, гусей; з`їсти варених раків чи вареників; почастувати кума «чикилдихою» або ж «варенухою»; поторгуватись з перекупками; «спитати» у циганки про долю. Одним словом – все точнісінько так, як вдало описав український ярмарок Микола Васильович Гоголь.

Саме тому, посеред ярмаркового майдану стоїть вкопаний семиметровий стовп із прикріпленим до його вершини колесом від дідівського воза. До колеса будуть прив`язані дорогезні подарунки, серед яких:

1. Романтичний бенкет зустрічі Нового 2013 року на двох у «Шинку – коса над чаркою». (У пропозицію включено: бенкет з розрахунку 1000 грн. на особу + участь у новорічних гуляннях на «Мамаєвій Слободі»);
2. Керамічні вироби (полумиски, миски, горнята тощо);
3. Майстер-клас із ковальства;
4. Майстер-клас із ткацтва;
5. Майстер-клас із гончарства;
6. Медовуха гречана, айвова, квіткова, липова;
7. Печатні медові пряники
8. та інші цікавинки…

Охочі парубки на фестивалі «Бабине літо» під час Слобідського ярмарку зможуть видертись на стовп та дістати для своїх коханих таку бажану лагоминку (якщо, звичайно, в них пуп не розв`яжеться!).

Тож на фестивалі «Бабине літо» на Вас чекатимуть фольклорні колективи, козаки та цигани, медовари та перекупки, які допоможуть Вам та Вашим друзям поринути у яскраву атмосферу свята давньої козацької України.

Дрес-код заходу – вишиванка та вміння вірно вимовляти давнє українське слово «ПАЛЯНИЦЯ» (без акценту).

Більше на mamajeva-sloboda.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити