Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Е-літня академія гончарства в Опішні запрошує на навчання

Е-літня академія гончарства в Опішні запрошує на навчання

Дата події:

Місце події:

с.Опішня, Полтавська область

Більше відомостей:

Досі не вірите, що людина – творець своєї Долі? Станьте її ГОНЧАРЕМ! Створіть хоча б одну сторінку життя зі СПРАВЖНЬОЇ ГОНЧАРНОЇ ГЛИНИ! Зацікавило? Тоді Ви – майбутній учасник Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРСТВА для харизматиків, романтиків, диваків і діячів, що зовсім скоро стартує в столиці українського гончарства – Опішному!

Сумніваєтесь, що забракне вмінь – головне, знайдіть час! Адже Е-літня АКАДЕМІЯ чекає на Вас із 8 по 28 червня 2015 року. За період «навчання» ви не лише опануєте основи гончарної справи, пізнаєте її вікодавні традиції, а й створите власні неповторні глинотвори. На Вас чекають – ЩОДНЯ – незабутні «уроки» з провідними художниками-керамістами України й метрами народного гончарного ремесла Опішного, майстер-класи, презентації виставок і творче спілкування, а також знайомство з унікальною колекцією кераміки Національного музею-заповідника українського гончарства. Впевнені, за час «навчання» в Опішному Ви переконаєтесь, що гончарство – справа не святих, а звичайних людей – різних за віком, статтю, фахом чи національністю.

Опішня

Опішня

І це ще не все, чим Опішне може Вас здивувати! Навчаючись в Е-літній АКАДЕМІЇ ГОНЧАРСТВА, Ви станете учасником VII Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному – «ЗДВИГ-2015», де Вас захопить вир мистецьких заходів – П’ЯТОГО НАЦІОНАЛЬНОГО КОВАЛЬСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «ВакулаФЕСТ–XXI», ДРУГОГО МІЖНАРОДНОГО ФОТОКОНКУРСУ «Гончарні ВІЗІЇ країни», ЧЕТВЕРТОГО Національного КерамоГРАФІТІфесту («CeramicGraffitiFest»), Національної виставки художньої кераміки «ПАРАdocx. 1.0–NMC–UA: 2015», СЬОМОГО МІЖНАРОДНОГО МИСТЕЦЬКОГО ЯРМАРКУ «Гончарний Всесвіт в Україні-2015» («PotteryUniverseUkraine-2015») та П’ЯТОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ГОНЧАРСЬКОГО БОДІПЕЙНТІНГУ «BodyCeramicFestUkraine». І все це – на лоні дивовижної природи!
Ще досі не вірите, що зможете опанувати цю творчу науку? Знайомтесь: учасниця Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРСТВА для харизматиків, романтиків, диваків і діячів 2014 року – Вікторія Аніщенко.

Опішня

У своєму «звичайному» житті 32-річна «випускниця» Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРСТВА закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури (2007), нині живе в містечку Слобода в Київщині, де працює в місцевому історико-краєзнавчому музеї «Пам’ять». Її враження від «навчання» в Опішному, записані між «уроками», шукайте тут. А це – блог Вікторії, що, здобувши гончарну «освіту» в Опішному, створила гурток художньої кераміки в школі й відтепер навчає гончарству малечу.

Погляньте на її «випускні» твори! Вони справді виготовлені з натхненням і любов’ю. То чи є потреба нагадувати, що руки Вікторії тримали глину вперше в житті?..

Опішня

Пам’ятайте, вчитися ніколи не пізно! Отож, не вагаючись, присвятіть себе прадавньому українському ремеслу! Не відкладайте реєстрацію на участь в Академії на майбутнє – ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 1 ТРАВНЯ 2015 РОКУ! Опішне чекає саме на Вас!

І наостанок: коли збиратиметеся до гончарної столиці, прихопіть щоденник – ні, не для оцінок – ДЛЯ НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

Зразок заявки учасника й деталі участі шукайте на сайті Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити