Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Благодійна виставка сімейної іконописної майстерні «Небо на землі»

Благодійна виставка сімейної іконописної майстерні «Небо на землі»

Дата події:

  • 16 січня 2015 - 10 лютого 2015

Місце події:

Центр Української Культури та Мистецтва
Київ, вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
044) 425-12-66, www.dolesko.com

Більше відомостей:

З 16 січня до 10 лютого 2015 року у Києві в Центрі Української Культури та Мистецтва триватиме перша в цьому році виставка відомої сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» (м. Миколаїв). Назва «Ось нове все творю» яскраво характеризує наповнення виставки та її концепцію.

Відкриття виставки – 16 січня о 17:30

До експозиції увійшли близько 50 робіт у різноманітних техніках: від традиційної яєчної темпери до мозаїки та гарячої емалі. Також відвідувачі зможуть побачити розписаний мармур та зразки справжніх фресок.
Перлиною експозиції миколаївські майстри вважають «Тайну вечерю» – роботу, що поєднала в собі глибокий зміст цього сюжету, осмислений багатьма поколіннями християн та незвичні для іконопису матеріали – гарячу емаль, кольоровий метал.

Новий рік в житті людини є своєрідною точкою відліку – спливає у небуття один період життя і розпочинається інший, повний нових сподівань та надій на краще. Тому не випадково родина іконописців відкриває виставку на початку нового року.

Скінчився нелегкий 2014 рік, який приніс багато смутку, залишив тяжкі рани на тілах та душах. Кожен з нас сьогодні потребує зцілення. Згадуючи, що слово «зцілення» походить від «цільний», розумієш зміст слова «зцілення» набагато глибше його буденного значення, до якого ми звикли.

«Зцілити», означає зробити єдиним, повернути єдність, зібрати воєдино людину, родину, народ. Іконописна майстерня «Небо на землі» пропонує терапію вірою, красою та любов’ю. Бог – є досконала любов та краса. Долучаючись до сакрального мистецтва, глядач має змогу залишитись сам на сам із собою та власним внутрішнім світом, неймовірно прекрасним та чистим, таким, яким створив його Бог.

Куратор виставки Марія Павелко зазначає: «Спільний біль сьогодні об’єднав всю країну, спонукав людей забути про власне «я». В окопах з гвинтівкою у руках, у волонтерських центрах з пакунками гуманітарної допомоги, у церквах зі щирою гарячою молитвою, всі ми довели, що українці – ЧУЙНІ, ЛЮБЛЯЧІ, НЕБАЙДУЖІ».

Із допомогою проекту «Українські герої» миколаївські іконописці підтримають поранених бійців. Кошти від продажу першої роботи будуть передані на лікування поранених. Також майстри «Небо на землі» передадуть їм у подарунок традиційні різдвяні пряники – Панянки, виготовлені власноруч.

Під час відкриття виставки відбудуться виступи фольклорного гурту «Гуляйгород» та відомого кобзаря Тараса Компаніченка. Завдяки допомозі небайдужих людей відкриття виставки відвідають герої, що проходять лікування в київських госпіталях.

По додаткову інформацію звертайтеся до Марії Павелко, (066) 155 92 37, pavel-ko@inbox.ru, www.pavel-ko.net

Питання акредитації на відкриття виставки: Ольга Музиченко, 097-98-22-783 або olga.muzi4enko@yandex.ru

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити