Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

16-17 серпня «Ше.Fest» на батьківщині Тараса Шевченка

16-17 серпня «Ше.Fest» на батьківщині Тараса Шевченка

Дата події:

  • 16 серпня 2014 - 17 серпня 2014

Місце події:

Моринці, Звенигородський район, Черкащина

Більше відомостей:

Ярмарок майстрів та виступи відомих гуртів чекають відвідувачів фестивалю «Ше.Fest», який відбудеться 16-17 серпня 2014 року на Батьківщині Тараса Шевченка у селі Моринці Звенигородського району Черкаської області.

Серед гуртів виступатимуть Тінь Сонця, Веремій, Шпилясті Кобзарі, Транс-формер, Фолькнери, Хочу ЩЕ!, Друже Музико, PoliКарп, PIANO, Теорія Простору, Х.О. (Христина Халімонова), CANFLY, АПОКРИФ та інші. Фестиваль приурочений до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

У програмі дводенного фестивалю: музичні виступи, «просвітницька» галявина, мистецькі дійства, майстер-класи народних майстрів, театральні постановки, фільми про Тараса Шевченка, програма для дітей, українські народні танці, ярмарок, екскурсії та наметове містечко.

Лекції про Кобзаря читатимуть: актори Ірма Вітовська (серіал «Леся + Рома», фільми «Залізна сотня», «Богдан-Зиновій Хмельницький») та Дмитро Лінартович (фільм «Той, хто пройшов крізь вогонь»); лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк; казкар Сашко Лірник; поетеса Анастасія Дмитрук (авторка віршу «Никогда мы не будем братьями», що став символом Євромайдану); художник, арт-директор «Українського Тижня» Андрій Єрмоленко; співробітники Національного музею Тараса Шевченка в Києві й Національного музею-садиби Тараса Шевченка в с. Моринці та інші. Окрім того, на гостей фестивалю чекають поетичні протистояння та театральне прочитання «Кобзаря».

На фестивалі проводитимуться майстер-класи з малювання, різноманітні мистецькі дійства та виставка картин художника Андрія Єрмоленка. На любителів театру чекають постановки про життя та творчість Шевченка: рок-опера «Міф» (театральна трупа історичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка) та вистава «Живий Шевченко» (автор сценарію – Галина Яблонська).
Також пройдуть покази документальних і художніх фільмів, відеоматеріалів і короткометражок ХХ і ХХІ ст.

На галявині «Машина часу» відбуватимуться майстер-класи з різних галузей народного мистецтва (гончарство, соломоплетіння, ліщиноплетіння, ковальська справа, бондарство та ін.), українських народних танців і співів, заплітання коси та вистригання джури.

На території фестивалю працюватиме народний ярмарок, де гості зможуть придбати сувеніри з символікою образу Тараса Шевченка. На маленьких гостей чекають народні ігри, хороводи, розповіді казок від Сашка Лірника та багато іншого.

Фестиваль – благодійний: на ньому пройде аукціон із продажу картин та збір коштів на підтримку військовослужбовців в зоні АТО, а саме – на придбання тепловізора для черкаських військових, які проходять службу в прикордонній заставі Свердловського району Луганської області.

Організатори заходу: Молодіжна інформаційна спільнота «Сіль», Молодіжна громадська організація «Мистецька Платформа», Моринська сільська рада Звенигородського району Черкаської області, Мегамарш у вишиванках, Мистецьке об’єднання «Глечик».

Територія вільна від алкоголю! Вхід – вільний.

Контакти: тел. 093 943 34 68 (Надія), e-mail: shefest@ukr.net

Офіційна веб-сторінка фестивалю: shefest.org.ua. Сторінки в соцмережах: vk та facebook

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити