Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фестиваль української та польської культур під час ЄВРО-2012 на Мамаєвій Слободі

Фестиваль української та польської культур під час ЄВРО-2012 на Мамаєвій Слободі

Дата події:

  • 2 червня - 1 липня 2012 10:00 - 22:00

Місце події:

Центр народознавства “Козак Мамай”
Київ, вул.Михайла Донця, 2

Більше відомостей:

За тиждень до початку ЄВРО-2012 на території козацького селища «Мамаєва Слобода» у Києві розпочнеться Великий україно-польський фестиваль, який проходитиме щоденно в період з 2 червня по 1 липня 2012 року.

В рамках фестивалю заплановано феєричне кінно-каскадерське шоу із презентацією зброї та гонору обох народів. Щоденно буде проходити лицарський герць (поєдинок) між українськими козаками під орудою кращого кінного каскадера євроазійського континенту Наказного Отамана Олега Юрчишина та польськими крилатими гусарами.

Також впродовж місяця в програмі заходу:

  • Виступи фольклорних колективів України та Польщі на кількох сценах «Мамаєвої Слободи». Представлятимуться давні пісні та танці.
  • Приготування у великих казанах на відкритому вогні страв обох народів: польський бігус та журик, а також козацький куліш, вареники та рибна юшка «щерба».
  • Шляхетський етикет давньої козацької України та Польщі. Дегустація старопанських хмільних напоїв обох народів та майстер-класи з танців.
  • Майстер-класи з давніх ремесел та трудових навичок на вибір: ткацтво, ковальство, гончарство, різьбярство та соломкоплетіння.
  • Презентація козацького коша. Похідний козацький табір, в якому відбуватиметься стрільба з лука та фехтування на шаблях за участі підрозділу реєстрових козаків Печерської сотні Київського полку під керівництвом отамана Олександра Харченка.У таборі козаки демонструватимуть давню козацьку зброю, одяг, начиння, спосіб приготування їжі у поході, козацький побут та намети. А головне, протягом цілого місяця, у цьому живому таборі козаки Отамана Харченка давніми теслярськими інструментами власноруч виготовлятимуть справжнісінький козацький «байдак» – річковий плоскодонний човен понад 12 м завдовжки.
  • В той час, коли виступатимуть фольклорні колективи та гарцюватимуть на конях козаки із польськими крилатими гусарами, на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи» проходитиме Великий «Слобідський ярмарок-2012», на який ми щиросердно запросили чиненайкращих майстрів зі всієї України.На ярмарку в «Мамаєвій Слободі» впродовж місяця, під час проведення ЄВРО-2012, можна не лише придбати сувеніри на згадку, але й поспілкуватися зі жвавими перекупками та погуляти на українських вечорницях «до третіх півнів». На Слобідському ярмарковому майдані козацького селища «Мамаєва Слобода» серед циганських кибиток та козацьких возів все співає, шкварчить, булькає, регоче та танцює – хто на що гаразд: «Бо де гопак, там і циганочка – крута гуляночка».У перекупок на ярмарку кожен зможе підібрати собі крам до вподоби для радості серця та сугріву душі…
  • Крім того, гості протягом місяця на фестивалі «Ucraina terra cossacorum» – «Україна – земля козаків» зможуть покататись на коні чи возі, поборотись із козацьким богатирем прямо на майдані, залізти на величезний стовп за подарунком, помірятись силами із козаками за кухоль пива, а також взяти особисту участь в інших козацьких розвагах та пустощах… Помилуватись краєвидами витоку річки Либідь, відвідати службу Божу в козацькій церкві Покрова Пресвятої Богородиці, познайомитись із життям та побутом козаків, котрі й нарекли цю землю Україною в далекі часи Середньовіччя.

Більше на mamajeva-sloboda.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити