Зі шкіри кольору глини майстер шиє сумки за середньовічними моделями сучасного призначення (сигаретниці, піхви для ножів тощо). Способом травлення декорує їх тонкими лініями орнаментів з Томашівської та Косенівської груп трипільської культури (символи змії, місяця, фігури тварин (собак, биків), людей, дерева, дощу, колоска, землі). У своїх речах використовує елементи розписів, що бачив на власні очі, щось замальовував або щось брав з фото артефактів.
Окрім шкіри, працює з тканинами: моделює та реконструює історичні речі часів Київської Русі та Середньовіччя – підпанцерники, підшоломники, ватники, наколінники, рукавиці. Зі шкіри – чоботи, сумки, ремені, чохли, піхви для ножів.
Народився 7 травня 1982 року в Києві. Тут мешкає та працює.
1999-2005 – Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, факультет: інженерно-хімічний, спеціальність: автоматизація хімічного виробництва.
Працює інженером за напрямком автоматизованих систем управління.
Творити зі шкіри Сергій почав ще з дитинства. Переймав досвід у батька, який був чоботарем.
Глибше швацтво досліджує з 2002 року, коли влаштувався на роботу у приватну майстерню як підмайстер. Через рік опанував всі необхідні техніки для створення бойового одягу, на який одягалися лати. Тут головним критерієм була зручність і здатність одягу гасити удари супротивника. Паралельно займався шкірою: шив чоботи, пулени, пояси, піхви тощо.
З 2007 року пішов у вільне плавання. Спочатку збирав, купляв інструменти для шиття, десь через півроку почав робити перші замовлення.
Регулярно бере участь у фестивалях історичного фехтування та реконструкції : “Стародавній Меджибіж”, міжнародний фестиваль “Коровель” на Чернігівщині, фестиваль української середньовічної культури “Ту Стань!” на Львівщині, міжнародний фестиваль “Генуезький шолом” (Судак, Крим), “Меч Луцького замку” (Луцьк), День Києва та історичних іграх.