![Марічка Парипа](https://rukotvory.com.ua/wp-content/uploads/sitethumb/2011/5/big_maystry_parypa_ImYIZ.jpg?x32484)
Створює етно-одяг на основі українських народних мотивів. В композиціях фігурують птахи, дерево життя тощо.
Народилася у 1982 році в селі Пробійнівка Верховинського району Івано-Франківської області.
Закінчила Гринявську середню школу (2000 р.), Коломийський Політехніний коледж “Бухгалтерський облік”. Зараз студентка 4 курсу Львіської національної академії мистецтв відділу “Моделювання костюму”. Одружена. Виховує сина.