Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Лариса Пілюгіна

  • barvinok_0
  • chervonyi_cvit_0
  • fragm_cholov_sorochky_0
  • img_5721_0
  • img_6928_0
  • knyazhyi_0
  • bluza_zhin
  • ptakhy_mriyi_0
  • rodynnyi_0
  • sor_cholovicha_0

Майстриня створила понад 300 вишиванок, які знаходяться у музеях Запоріжжя, Полтави, Києва, Опішні, Решетилівки. Разом зі своїми доньками брала активну участь у Всеукраїнській культурно-мистецькій суспільно-політичній акції «Рушник національної єдності». Також вишивала «Рушник полтавської родини». Одна з ініціаторів і постійних учасників обласного свята «Решетилівська весна».

Походження та освіта

Народилася 16 жовтня 1949 року в місті Мічурінську Тамбовської області. Навчалася в Московському художньо-промисловому училищі ім. Калініна та Одеському державному педагогічному інституті імені Ушинського на художньо-графічному факультеті. Вивчила українську мову.

Наукова діяльність

З 1973 року – викладач Решетилівського художнього професійно-технічного училища, старший викладач, «Відмінник народної освіти України», викладач вищої категорії, нагороджена грамотами міністерства освіти України.

Участь у виставках та фестивалях

З 1972 року є учасником художніх виставок. Член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, нагороджена медалями ВДНГ СРСР та ВДНГ України, дипломами Національної спілки художників України. В 1985 році учасник ХІІ Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві, де стала лауреатом. Вона лауреат обласної премії І.П.Котляревського 2007 року.

Постійний учасник «Сорочинського ярмарку», «Весняного», «Осіннього» ярмарків, а також «Дня вишивальниці і ткалі» у музеї архітектури і побуту України в Києві, з 1995 року обласного фестивалю «Решетилівська весна». В червні-липні 2012 року взяла участь у Міжнародному фестивалі мистецтв в містечку Бююкчекмечже (Туреччина).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити