Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Лариса Пілюгіна

 • barvinok_0
 • chervonyi_cvit_0
 • fragm_cholov_sorochky_0
 • img_5721_0
 • img_6928_0
 • knyazhyi_0
 • bluza_zhin
 • ptakhy_mriyi_0
 • rodynnyi_0
 • sor_cholovicha_0

Майстриня створила понад 300 вишиванок, які знаходяться у музеях Запоріжжя, Полтави, Києва, Опішні, Решетилівки. Разом зі своїми доньками брала активну участь у Всеукраїнській культурно-мистецькій суспільно-політичній акції «Рушник національної єдності». Також вишивала «Рушник полтавської родини». Одна з ініціаторів і постійних учасників обласного свята «Решетилівська весна».

Походження та освіта

Народилася 16 жовтня 1949 року в місті Мічурінську Тамбовської області. Навчалася в Московському художньо-промисловому училищі ім. Калініна та Одеському державному педагогічному інституті імені Ушинського на художньо-графічному факультеті. Вивчила українську мову.

Наукова діяльність

З 1973 року – викладач Решетилівського художнього професійно-технічного училища, старший викладач, «Відмінник народної освіти України», викладач вищої категорії, нагороджена грамотами міністерства освіти України.

Участь у виставках та фестивалях

З 1972 року є учасником художніх виставок. Член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, нагороджена медалями ВДНГ СРСР та ВДНГ України, дипломами Національної спілки художників України. В 1985 році учасник ХІІ Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві, де стала лауреатом. Вона лауреат обласної премії І.П.Котляревського 2007 року.

Постійний учасник «Сорочинського ярмарку», «Весняного», «Осіннього» ярмарків, а також «Дня вишивальниці і ткалі» у музеї архітектури і побуту України в Києві, з 1995 року обласного фестивалю «Решетилівська весна». В червні-липні 2012 року взяла участь у Міжнародному фестивалі мистецтв в містечку Бююкчекмечже (Туреччина).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

14 відгуків

 1. Щиро дякую за реєстрацію! Бажаю творчих успіхів, розвитку, та пропаганди народного Українського мистецтва. З повагою — Лариса.

 2. лариса says:

  Шановна пані Ларисо! Пам ятаю ваш рушник по Пирогово. Чи вишили ви нові рушники? А одяг у вас чудовий.

  • Лариса Пілюгіна says:

   Дякую за схвальний відгук! Я постійно в роботі. Роблю рушникі, блузи, сорочки...

 3. лариса says:

  Шановна пані Лариса, прочитала вашу наукову діяльність і хочу запитати коли можна до вас привезти на екскурсію моїх учнів. і чи є у вашому училищі музей народних виробів?

  З повагою Кириченко.

  • Лариса Пілюгіна says:

   Шановна пані Кириченко в училищі є музей і учнів можна привозити на єкскурсію. Заздалегідь потрібно зателефонувати (05363) 21956

 4. Janet says:

  Your work is BEAUTIFUL!

 5. Оксана says:

  Пані Ларисо, неймовірно красиві вироби. Коли відбувається фестиваль «Решетилівська весна»? Дякую. Удачі вам та натхнення у подальшому житті та творчості.

 6. лариса says:

  Шановна папі Ларисо! Переглянула ваш альбом із творчими роботами. Приємно вражена! Висока якість вишивки. Ви молодець -здоров я Вам и успіху у творчості.

 7. віта says:

  ціна вишиванки червоний цвіт?

 8. ольга says:

  Ваша учениця у 1982 році. З великою повагою і шаною ставлюся до ваших робіт. Все життя займаюся вишивкою. На даний час програміст комп`ютерної вишивки. Мої роботи на сайті www.pp-selena.com

 9. Anna Zaderej says:

  Do you speak English? I am interested in the cost of a woman's Ukrainian blouse in the blue thread color. My mother and grandmother are from Poltava. My father is from Сквира. I have quite a few Ukrainian pillows my grandmother made me in the cut-work вирізування. Thank you for your time and consideration per this request.

 10. Anna Zaderej says:

  I am also interested in the cost of the man's cut-work shirt. Thank you.

Додати відгук

ОголошенняЯк замовити
Terra Incognita: подорожі, активний туризм, екскурсії Україною Творча майстерня Олександри Теліженко

Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1137 людей вже підписалися
Що нового?Всі новини
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2017.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити