Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Лариса Пілюгіна

  • barvinok_0
  • chervonyi_cvit_0
  • fragm_cholov_sorochky_0
  • img_5721_0
  • img_6928_0
  • knyazhyi_0
  • bluza_zhin
  • ptakhy_mriyi_0
  • rodynnyi_0
  • sor_cholovicha_0

Майстриня створила понад 300 вишиванок, які знаходяться у музеях Запоріжжя, Полтави, Києва, Опішні, Решетилівки. Разом зі своїми доньками брала активну участь у Всеукраїнській культурно-мистецькій суспільно-політичній акції «Рушник національної єдності». Також вишивала «Рушник полтавської родини». Одна з ініціаторів і постійних учасників обласного свята «Решетилівська весна».

Походження та освіта

Народилася 16 жовтня 1949 року в місті Мічурінську Тамбовської області. Навчалася в Московському художньо-промисловому училищі ім. Калініна та Одеському державному педагогічному інституті імені Ушинського на художньо-графічному факультеті. Вивчила українську мову.

Наукова діяльність

З 1973 року – викладач Решетилівського художнього професійно-технічного училища, старший викладач, «Відмінник народної освіти України», викладач вищої категорії, нагороджена грамотами міністерства освіти України.

Участь у виставках та фестивалях

З 1972 року є учасником художніх виставок. Член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, нагороджена медалями ВДНГ СРСР та ВДНГ України, дипломами Національної спілки художників України. В 1985 році учасник ХІІ Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві, де стала лауреатом. Вона лауреат обласної премії І.П.Котляревського 2007 року.

Постійний учасник «Сорочинського ярмарку», «Весняного», «Осіннього» ярмарків, а також «Дня вишивальниці і ткалі» у музеї архітектури і побуту України в Києві, з 1995 року обласного фестивалю «Решетилівська весна». В червні-липні 2012 року взяла участь у Міжнародному фестивалі мистецтв в містечку Бююкчекмечже (Туреччина).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Залишити відгук

14 Коментарі в "Лариса Пілюгіна"

Сповіщати про
avatar
Сортувати за:   новими | старішими | з найвищими оцінками
лариса пілюгіна
Гість

Щиро дякую за реєстрацію! Бажаю творчих успіхів, розвитку, та пропаганди народного Українського мистецтва. З повагою — Лариса.

лариса
Гість

Шановна пані Ларисо! Пам ятаю ваш рушник по Пирогово. Чи вишили ви нові рушники? А одяг у вас чудовий.

Лариса Пілюгіна
Гість
Лариса Пілюгіна

Дякую за схвальний відгук! Я постійно в роботі. Роблю рушникі, блузи, сорочки...

лариса
Гість

Шановна пані Лариса, прочитала вашу наукову діяльність і хочу запитати коли можна до вас привезти на екскурсію моїх учнів. і чи є у вашому училищі музей народних виробів?

З повагою Кириченко.

Лариса Пілюгіна
Гість
Лариса Пілюгіна

Шановна пані Кириченко в училищі є музей і учнів можна привозити на єкскурсію. Заздалегідь потрібно зателефонувати (05363) 21956

Janet
Гість

Your work is BEAUTIFUL!

Лариса Пілюгіна
Гість
Лариса Пілюгіна

Дуже дякую

Оксана
Гість

Пані Ларисо, неймовірно красиві вироби. Коли відбувається фестиваль «Решетилівська весна»? Дякую. Удачі вам та натхнення у подальшому житті та творчості.

лариса
Гість

Шановна папі Ларисо! Переглянула ваш альбом із творчими роботами. Приємно вражена! Висока якість вишивки. Ви молодець -здоров я Вам и успіху у творчості.

віта
Гість

ціна вишиванки червоний цвіт?

Лариса Пілюгіна
Гість
Лариса Пілюгіна

5000 грн

ольга
Гість

Ваша учениця у 1982 році. З великою повагою і шаною ставлюся до ваших робіт. Все життя займаюся вишивкою. На даний час програміст комп`ютерної вишивки. Мої роботи на сайті www.pp-selena.com

Anna Zaderej
Гість

Do you speak English? I am interested in the cost of a woman's Ukrainian blouse in the blue thread color. My mother and grandmother are from Poltava. My father is from Сквира. I have quite a few Ukrainian pillows my grandmother made me in the cut-work вирізування. Thank you for your time and consideration per this request.

Anna Zaderej
Гість

I am also interested in the cost of the man's cut-work shirt. Thank you.

wpDiscuz
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1137 людей вже підписалися
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2018.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити