Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Рукотвори 2.0. Що нового?

Рукотвори 2.0. Що нового?
13 квітня 2011 22:12

У нас з’явилася повноцінна англомовна версія. Головна сторінка “Рукотворів” набула портального вигляду. Відтепер стало набагато легше відстежувати новини та анонси мистецьких подій. Також ми зробили зручнішим розділ народних майстрів та пошук творчих людей за прізвищами.

Головна сторінка

Покликана максимально зручно подати всі оновлення ресурсу. Кілька важливих матеріалів вгорі, заголовки подій на сьогодні-завтра, свіжі новини. Блок майстрів дозволяє миттєво знайти певного майстра або ж пошукати його роботи за назвами. До прикладу, шукаючи “керамічні вироби” Ви відразу побачите їхні приклади.

Невдовзі або анонси подій

Якщо на головній сторінці події поділяються на нинішні і завтрашні, то в розділі вже можна бачити поділ за поточним тижнем і наступним. До того ж, самі події поділяються на ті, що почнуться цього тижня, триватимуть (якщо вони почалися раніше), або ті, що днями завершуються.

Майстри

Головне нововведення полягає у тому, що прямо у переліку майстрів Ви можете бачити їхні вироби. Це дозволяє краще зорієнтуватися, який майстер що робить. До того ж, вгорі розділу є зручне сортування за напрямками творчості та регіонами.

Персональна сторінка майстра теж дещо упорядкована. Відтепер, окрім основної інформації, праворуч від світлини автора, можна бачити згадки про нього у новинах “Рукотворів” (якщо такі були). Приклад – сторінка Лесі Денисенко-Єременко.

Версія англійською мовою

Втілена завдяки фінансовій підтримці подружжя Олега та Божени Іванусівих з Канади (кошти дозволили частково оплатити переклад), та роботі професійних перекладачів Олени Гуди (левова частка перекладу), Надії Гербіш (інтерв’ю з Іваном Приходьком, Анатолієм Байдою, Іваном Бобковим). Ми також вдячні Ользі Самчук за оплату друку рекламних брошур проекту. Прізвища долучених до проекту людей також знайдете в розділі Подяки.

Що зробили і які плани?

Сторінка існує з березня 2009 року. За цей час ми опублікували інформацію про більше, ніж 150 майстрів, постійно стежимо за тематичними подіями, публікуємо розмови з творчими людьми. Створили серію новорічних листівок.

Ми плануємо розширити функціонал розділу майстрів, зокрема, створити можливість самостійного керування вмістом профілів. Запровадити ще кілька нових розділів проекту.

Як нас підтримати?

Сидячи в одній кімнаті не охопиш всього 🙂 Хочеться їхати до творчих людеймати чим знімати їхню роботу, видавати часопис за матеріалами сайту, підтримувати гонорарами журналістів, які також живуть народним мистецтвом і можуть писати на цю сторінку, оплачувати роботу перекладачів, завдяки яким іноземці знайомляться з Україною.

Ви можете підтримати “Рукотвори” замовленням реклами формату 125х125 вгорі правого блоку цього сайту, перерахунком грошей зручним для вас способом, або ж іншими способами співпраці, які Ви запропонуєте. Для цього зверніться до нас через розділ Зв’язок.

До речі, якщо Ви хочете зазирнути у шпаринку і побачити, як і у якій атмосфері ми працюємо над нашим проектом – нижче кілька світлин 🙂

Попередню відозву до читачів ми публікували тут. Загалом про проект можна прочитати на цій сторінці. А всі побажання та пропозиції щодо співпраці можна лишати як у відгуках до цього матеріалу так і на скриньку, яку знайдете на сторінці контактів.

Гарного Вам настрою і дякуємо за увагу до нашої праці! 🙂

Богдан Гдаль та Катерина Качур

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити