Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Допоможіть писати писанку :)

Допоможіть писати писанку :)

Існування «Рукотворів» — це втілене бажання підняти народне мистецтво на якісно вищий рівень. Ми свідомо не створювали платних послуг, щоб дати можливість творчим людям безкоштовно та максимально швидко знайти своїх шанувальників, і тим самим зробити поштовх до розвитку цієї галузі.

На чому «тримається» ресурс?

Ми постійно ділимося своєю творчою енергією, розвиваючи цей проект. І працюємо на усвідомленні його потрібності й того, що він з’явився вчасно і може допомогти вплинути на хід подій. Якщо можна було б виміряти вкладені сили грошовими мірками, то на ідею вже пішло як мінімум кілька тисяч доларів. Це технічна підтримка, дизайн, програмування, тексти, світлини, спілкування з творчими людьми, витрати на дорогу, техніку тощо. Натомість, сили повертаємо здебільшого читаючи відгуки читачів на веб-сторінці.

Які творчі плани могли би бути втілені за підтримки?

Без сторонньої допомоги ми постійно працюємо над якісним вдосконаленням та розширенням «Рукотворів».

Зокрема, за наявності додаткових ресурсів ми могли б:

  • Відкрити і повноцінно наповнити англомовну версію ресурсу. Ця робота, зокрема, потребує постійного залучення і оплати роботи професійних перекладачів.
  • Суттєво збільшити кількість народних майстрів на веб-сторінці. Експедиційна робота потребує як мінімум грошей на те, щоб доїхати до людей.
  • Запровадити нові розділи, зокрема, «майстер-класів» та видиво-репортажів. Для втілення цих ідей потрібна професійна чи напівпрофесійна видиво-техніка.
  • Залучити журналістів для написання тематичних матеріалів для «Рукотворів». На плечах мало не однієї-двох людей важко винести той масив інформації з усієї галузі.
  • У планах є друк щорічного видання про народне мистецтво на основі матеріалів ресурсу та багато інших ідей.

Які шляхи розвитку подій?

Ми не збираємося зупинятися. І не плануємо компенсовувати витрачені сили за рахунок відмови від головної ідеї — надання безкоштовної можливості для авторів пропагувати своє мистецтво. Але стороння підтримка допомогла б швидше втілити мрії.

Як підтримати?

  • Для початку, просто добрим словом. Ніщо не надає стільки сил, як відчуття потрібності того, що робиш.
  • Придбанням техніки та інших необхідних для роботи речей. Нам потрібні засоби для втілення мрій.
  • Оплатою роботи людей, які б могли нам писати статті і перекладати інформацію англійською мовою.
  • Витратами на транспорт. Далеко не всі творчі люди живуть у столиці. А шукати їх якось треба 🙂
  • Замовленням реклами на «Рукотворах». Це засіб не лише підтримки нашого проекту, а й можливість пропагувати споріднені ресурси.

Якщо маєте пропозиції щодо співпраці чи хочете підтримати, то напишіть на скриню kateryna[a]rukotvory.com.ua або ж зателефонуйте за номером +38(067)4257969.

Дякуємо за підтримку! Катерина Качур та Богдан Гдаль.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Залишити відгук

29 Коментарі в "Допоможіть писати писанку :)"

Сповіщати про
avatar
Сортувати за:   новими | старішими | з найвищими оцінками
Юрко
Гість

дуже давно намагаюся до вас приєднатися. завжди щось заважає. от вирішив нині вас \м написати та десь посіяв вимоги для наповнення торінки. ви б не могли мнеі то надіслат ише раз?

Katrusya
Адмін

Ось тут є загальний опис того, що треба: rukotvory.com.ua/lang/uk/dlya-majstriv/ Якщо виникнуть додаткові запитання, то пиши на скриню: kateryna (a) rukotvory.com.ua

Олюшка
Гість

Колись читала у CREDO ваше свідчення. А сьогодні випадково надибала на веб-сторінку. Чудова ідея і ще більш захоплива мені ваша сміливість ходити за мріями. Чомусь пригадались слова Уолта Діснея: "We keep moving forward, opening new doors, and doing new things, because we're curious and curiosity keeps leading us down new paths. "

Хай Господь благословить вашу працю, додасть всього необхідного і веде новими шляхами!

Katrusya
Адмін

Дякуємо за теплі слова й підтримку!

Лідія
Гість

Шановні майстри! Дуже хочу придбати гончарні виробі та прикрасити ними мою кухню.Не знаю кому можна подзвонити, щоб замовити. Мій телефон — 066 — 5235 666 Дякую. Дзвоніть.

Світлана
Гість

Я вдячна вам за таку етно-сторінку. Дуже цікава інформація.

Маю мрію: вишити ікону «Мадонна з зеленою подушкою», а схеми знайти не вдається. Допоможіть будь-ласка.

Дуже дякую!

Петро Осипенко
Гість

Постійно поповнюю Каталог сайтів — Майстри своєї справи. Запрошую!

notarius
Гість

Хотілося б подякувати авторам за цікавий і справді потрібний ресурс!

Наразі мені особисто доводилося звертатися тільки до майстрів-ковалів, але впевнений що в майбутньому обов'язково ще використаю такі цікаві надбання!

Доречі нарахунок коментарія Лідії. Дуже цікава ідея зробити власну кухню, навіть у міській квартирі в українському стилі!!!

Максим Холявін
Гість

Сайт просто дивовижний! По-перше — його дизайн такий теплий, ніжний і сонячний, що вже тільки через нього хочеться дивитися ці сторінки. По-друге — тут жива інформація про живе, справжнє! Відродження народної чуттєвості, що втілюється в його мистецтві — то справа, що забезпечує краще майбутнє та й просто цікаве, насичене життя. Тому дуже вдячний Вам за те, що Ви є, лишаю посилання на сайт у своєму блозі з відповідною тематикою.

З повагою, М. Х.

Ольга
Гість

Катерина та Богдане!

ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!

З Новим роком! Щастя, здоров'я, здійснення мрій, радості, добробуту Вам та Вашим родинам!

З повагою і вдячністю за Вашу професійну роботу і тепло душі в цьому проекті!

Ольга

Katrusya
Адмін

Дякуємо, пані Олю, за теплі слова й вітання!

Вам щасливого нового року!

Світлана
Гість

Із великою вдячністю звертаюсь до творців цього сайту. Як добре, що Ви започаткували його. Я знайшла багато цікавого і корисного для себе, можливо, колись виставлю свої роботи, а поки що боюся, що роблю щось не так. Я початківець — лялькар і тому соромлюся своїх робіт, але про чужі читаю із задоволенням. Особливо корисні для мене майстер-класи. Дякую за науку!

Татьяна
Гість

Случайно попала на этот сайт и была поражена. Я думала, что у нас в Украине рукоделием занимаются только в кружках «Умелые руки» и отдельные мастера. К сожалению, мне от бабушки, большой мастерицы, не перешли ее таланты. Но это не мешает мне любоваться и ценить работы мастеров. Как здорово, что Ваш сайт объединяет всех любителей народного искусства.

Светлане: не стоит стыдится своих работ. Даже если они, на твой взгляд, не очень удались. Опыт- дело наживное. А первые работы — они, как правило, самые близкие сердцу. Потому что первые.

Леся
Гість

Щиро вдячна за Вашу працю!

Ви здійснили одну з моїх мрій — я нарешті змогла знайти те, що мене цікавило!!!

Цікавитись ляльками мотанками стала близько року назад, коли випадково потрапила ця фантастична річ до рук. Скільки ж я перегорнула інтернет-сторінок у пошуках корисної інформації!!

Знаходила лише фото лялечок та їх авторів. А так щоб знайти реальну допомогу — не вдавалось. І от нарешті — я випадково потрапила на вашу сторінку.

Моя мрія справді здійснилась!

Я щиро-щиро вдячна.

Хочу побажати Вам натхнення, плідної праці, підтримки!

Олександр
Гість

Сайт — як ковточок повітря)))))

Дуже вдячний Творцям сайту, що зібрали Митців, Рукотворців та Майстрів тута))))

Творчої Наснаги ВАМ))))))))))))))))))))))

Спасибі)))))))

Юрій Данилишин
Гість
Юрій Данилишин

Шановні... із далекої Аргентини дозвольте висловити Вам признання за пророблену працю при створенні веб сторінки і таким чином за популяризацію українського традиційного мистецтва. Від імені Української Громади, Українського Культурного Товариства ПРОСВІТА — та нащадків українських поселенців які прибули в різних міграційних хвилях бажаємо Вам успіху та витривалості в поширені проекту, натхнення в мистецькій — творчій праці, Божої ласки і добробут...

З пошаною

Юрій Данилишин

Буенос Айрес — Арґентина

Ольга Жукова
Гість

Шановні Катерино і Богдане! Якщо заплануєте приїхати на Херсонщину, зустріну, допоможу, чим зможу (перебування, харчування, ділова інформація). Можу стати у пригоді в додруковій підготовці видання — як власний внесок у вашу Велику Справу.

Ольга з Марійкиної садиби

Дмитро
Гість

Дякую, що ви є!

Завдяки вашому ресурсу, я знайшов автора, якого давно шукав!

Ви робите святе діло!

Людмила
Гість

Доброго дня!

мене дуже цікавить історія козацтва, історія нашої неньки-України, хотілося повністю віддітися цьому! Можливо у Вас є якісь вакансії для мене........дуже буду рада працювати з Вами.

Марія
Гість

Низько вклоняюся Вам за Вашу працю. Щиро милуюся талановитою працею моїх земляків.Дуже приємно, що даєте можливість бути присутніми на Ваших сторінках! Хай щастить!!!

__Че_Віана__
Гість

Прекрасна ідея))

і в ідеї є великий потенціал...

може, для зацікавлення проектом створити напрям «прихильників творчості» (з можливістю виставляти світлини своїх робіт, не будучи майстром. наприклад, якщо робіт небагато)

це б залучило зацікавлених... наприклад, молодь, якій подобається етно. а таких багато)

Роман
Гість

Слава Україні !

Прийміть поздоровлення з Перемишля від

Чорних запорожців .

Будете колись в Перемишлі заходьте-запрошую !!!

Бажаю успіхів, хай щастить !!

Роман.Б. — сотник

м.Перемишль-Закерзонський Край

Надежда черневская
Гість
Надежда черневская

Ну вы просто чумовые ребята!!! В наше такое сумасшедшее

время взяться за такой грандиозный проект?! ! Не нахожу даже

нужных слов; чтобы выразить свой восторг.

От души желаю; чтобы не иссякал ваш боевой энтузиазм.А украинская земля не оскудевала на народные таланты! Новых

вам интересных открытий! Зажигайте!!!

Надежда черневская
Гість
Надежда черневская
В нашем городе Комсомольске, еще при А.П. Попове в 2006 годустартовал масштабный молодежный проект"Центр глобальногомолодежного партнерства" В нем 8 направлений, каждое из которых само по себе, является большим проектом.Я один из активных участников"Украинского дывограя" Этот проект имеет всеукраинскийуровень.Главная его цель-сберечь в молодежной среде культурноенаследие своего народа и знакомить с его богатством европейскоеобщество.Например, завтра я показываю мастер-класс по изготовлению тряпичной куклы для делегации из Польши.7-8октября на базе нашей школы, в которой я руковожу этнографической мастерской, пройдет Всеукраинская конференция«Украинский дывограй»,3уже по счету. В программе: выставка школ- участниц, мастеров, доклады разные, само собой, презентация обрядов, посещение школьного музея(10лет 1место по области),презентация школьного3dкинотеатра(я в этом плохо разбираюсь,… Read more »
Даринка
Гість

З Вами — цікаво, з вами хочу творити. Радість спілкування з талановитими людьми переповнює душу. Успіхів Вам!

Надія Борис
Гість
Надія Борис

Дякую вам, за РУКОТВОРИ.Люблю вас читати. Натхнення вам у праці ! Я, працюю зі шкірою, хотіла доповнити ваш сайт. Чи можна надсилати нові твори(оскільки попередні не отримали підтведження). Дякую вам, за таку можливість показати себе. Чекаю відповіді.

Надія Петренко
Гість
Надія Петренко

Дуже вдячна.Ніде нема такої краси. Ваша сторінка в закладках для постійного натхнення. Подивлюся, надихнуся і собі хочеться щось створити. Дітям у школі показую Ваш сайт .Подобається, оченята

світяться. Наснаги Вам .

wpDiscuz
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1137 людей вже підписалися
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2018.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити