20 Жов 2009 16:44 Новини проекту

Допоможіть писати писанку :)

Допоможіть писати писанку :)

Існування “Рукотворів” – це втілене бажання підняти народне мистецтво на якісно вищий рівень. Ми свідомо не створювали платних послуг, щоб дати можливість творчим людям безкоштовно та максимально швидко знайти своїх шанувальників, і тим самим зробити поштовх до розвитку цієї галузі.

На чому “тримається” ресурс?

Ми постійно ділимося своєю творчою енергією, розвиваючи цей проект. І працюємо на усвідомленні його потрібності й того, що він з’явився вчасно і може допомогти вплинути на хід подій. Якщо можна було б виміряти вкладені сили грошовими мірками, то на ідею вже пішло як мінімум кілька тисяч доларів. Це технічна підтримка, дизайн, програмування, тексти, світлини, спілкування з творчими людьми, витрати на дорогу, техніку тощо. Натомість, сили повертаємо здебільшого читаючи відгуки читачів на веб-сторінці.

Які творчі плани могли би бути втілені за підтримки?

Без сторонньої допомоги ми постійно працюємо над якісним вдосконаленням та розширенням “Рукотворів”.

Зокрема, за наявності додаткових ресурсів ми могли б:

  • Відкрити і повноцінно наповнити англомовну версію ресурсу. Ця робота, зокрема, потребує постійного залучення і оплати роботи професійних перекладачів.
  • Суттєво збільшити кількість народних майстрів на веб-сторінці. Експедиційна робота потребує як мінімум грошей на те, щоб доїхати до людей.
  • Запровадити нові розділи, зокрема, “майстер-класів” та видиво-репортажів. Для втілення цих ідей потрібна професійна чи напівпрофесійна видиво-техніка.
  • Залучити журналістів для написання тематичних матеріалів для “Рукотворів”. На плечах мало не однієї-двох людей важко винести той масив інформації з усієї галузі.
  • У планах є друк щорічного видання про народне мистецтво на основі матеріалів ресурсу та багато інших ідей.

Які шляхи розвитку подій?

Ми не збираємося зупинятися. І не плануємо компенсовувати витрачені сили за рахунок відмови від головної ідеї – надання безкоштовної можливості для авторів пропагувати своє мистецтво. Але стороння підтримка допомогла б швидше втілити мрії.

Як підтримати?

  • Для початку, просто добрим словом. Ніщо не надає стільки сил, як відчуття потрібності того, що робиш.
  • Придбанням техніки та інших необхідних для роботи речей. Нам потрібні засоби для втілення мрій.
  • Оплатою роботи людей, які б могли нам писати статті і перекладати інформацію англійською мовою.
  • Витратами на транспорт. Далеко не всі творчі люди живуть у столиці. А шукати їх якось треба 🙂
  • Замовленням реклами на “Рукотворах”. Це засіб не лише підтримки нашого проекту, а й можливість пропагувати споріднені ресурси.

Якщо маєте пропозиції щодо співпраці чи хочете підтримати, то напишіть на скриню kateryna[a]rukotvory.com.ua або ж зателефонуйте за номером +38(067)4257969.

Дякуємо за підтримку! Катерина Качур та Богдан Гдаль.