Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Допоможіть писати писанку :)

Допоможіть писати писанку :)

Існування «Рукотворів» — це втілене бажання підняти народне мистецтво на якісно вищий рівень. Ми свідомо не створювали платних послуг, щоб дати можливість творчим людям безкоштовно та максимально швидко знайти своїх шанувальників, і тим самим зробити поштовх до розвитку цієї галузі.

На чому «тримається» ресурс?

Ми постійно ділимося своєю творчою енергією, розвиваючи цей проект. І працюємо на усвідомленні його потрібності й того, що він з’явився вчасно і може допомогти вплинути на хід подій. Якщо можна було б виміряти вкладені сили грошовими мірками, то на ідею вже пішло як мінімум кілька тисяч доларів. Це технічна підтримка, дизайн, програмування, тексти, світлини, спілкування з творчими людьми, витрати на дорогу, техніку тощо. Натомість, сили повертаємо здебільшого читаючи відгуки читачів на веб-сторінці.

Які творчі плани могли би бути втілені за підтримки?

Без сторонньої допомоги ми постійно працюємо над якісним вдосконаленням та розширенням «Рукотворів».

Зокрема, за наявності додаткових ресурсів ми могли б:

 • Відкрити і повноцінно наповнити англомовну версію ресурсу. Ця робота, зокрема, потребує постійного залучення і оплати роботи професійних перекладачів.
 • Суттєво збільшити кількість народних майстрів на веб-сторінці. Експедиційна робота потребує як мінімум грошей на те, щоб доїхати до людей.
 • Запровадити нові розділи, зокрема, «майстер-класів» та видиво-репортажів. Для втілення цих ідей потрібна професійна чи напівпрофесійна видиво-техніка.
 • Залучити журналістів для написання тематичних матеріалів для «Рукотворів». На плечах мало не однієї-двох людей важко винести той масив інформації з усієї галузі.
 • У планах є друк щорічного видання про народне мистецтво на основі матеріалів ресурсу та багато інших ідей.

Які шляхи розвитку подій?

Ми не збираємося зупинятися. І не плануємо компенсовувати витрачені сили за рахунок відмови від головної ідеї — надання безкоштовної можливості для авторів пропагувати своє мистецтво. Але стороння підтримка допомогла б швидше втілити мрії.

Як підтримати?

 • Для початку, просто добрим словом. Ніщо не надає стільки сил, як відчуття потрібності того, що робиш.
 • Придбанням техніки та інших необхідних для роботи речей. Нам потрібні засоби для втілення мрій.
 • Оплатою роботи людей, які б могли нам писати статті і перекладати інформацію англійською мовою.
 • Витратами на транспорт. Далеко не всі творчі люди живуть у столиці. А шукати їх якось треба 🙂
 • Замовленням реклами на «Рукотворах». Це засіб не лише підтримки нашого проекту, а й можливість пропагувати споріднені ресурси.

Якщо маєте пропозиції щодо співпраці чи хочете підтримати, то напишіть на скриню kateryna[a]rukotvory.com.ua або ж зателефонуйте за номером +38(067)4257969.

Дякуємо за підтримку! Катерина Качур та Богдан Гдаль.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
 • дуже давно намагаюся до вас приєднатися. завжди щось заважає. от вирішив нині вас \м написати та десь посіяв вимоги для наповнення торінки. ви б не могли мнеі то надіслат ише раз?

  • Ось тут є загальний опис того, що треба: rukotvory.com.ua/lang/uk/dlya-majstriv/ Якщо виникнуть додаткові запитання, то пиши на скриню: kateryna (a) rukotvory.com.ua

 • Олюшка

  Колись читала у CREDO ваше свідчення. А сьогодні випадково надибала на веб-сторінку. Чудова ідея і ще більш захоплива мені ваша сміливість ходити за мріями. Чомусь пригадались слова Уолта Діснея: "We keep moving forward, opening new doors, and doing new things, because we're curious and curiosity keeps leading us down new paths. "

  Хай Господь благословить вашу працю, додасть всього необхідного і веде новими шляхами!

  • Дякуємо за теплі слова й підтримку!

 • Шановні майстри! Дуже хочу придбати гончарні виробі та прикрасити ними мою кухню.Не знаю кому можна подзвонити, щоб замовити. Мій телефон — 066 — 5235 666 Дякую. Дзвоніть.

  • Зайдіть з головної в розділ Гончарі. І там зможете побачити всіх майстрів, які роблять ці вироби. На сторіці кожного майстра внизу є контакти.

 • Світлана

  Я вдячна вам за таку етно-сторінку. Дуже цікава інформація.

  Маю мрію: вишити ікону «Мадонна з зеленою подушкою», а схеми знайти не вдається. Допоможіть будь-ласка.

  Дуже дякую!

 • Постійно поповнюю Каталог сайтів — Майстри своєї справи. Запрошую!

 • Хотілося б подякувати авторам за цікавий і справді потрібний ресурс!

  Наразі мені особисто доводилося звертатися тільки до майстрів-ковалів, але впевнений що в майбутньому обов'язково ще використаю такі цікаві надбання!

  Доречі нарахунок коментарія Лідії. Дуже цікава ідея зробити власну кухню, навіть у міській квартирі в українському стилі!!!

 • Сайт просто дивовижний! По-перше — його дизайн такий теплий, ніжний і сонячний, що вже тільки через нього хочеться дивитися ці сторінки. По-друге — тут жива інформація про живе, справжнє! Відродження народної чуттєвості, що втілюється в його мистецтві — то справа, що забезпечує краще майбутнє та й просто цікаве, насичене життя. Тому дуже вдячний Вам за те, що Ви є, лишаю посилання на сайт у своєму блозі з відповідною тематикою.

  З повагою, М. Х.

 • Ольга

  Катерина та Богдане!

  ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!

  З Новим роком! Щастя, здоров'я, здійснення мрій, радості, добробуту Вам та Вашим родинам!

  З повагою і вдячністю за Вашу професійну роботу і тепло душі в цьому проекті!

  Ольга

 • Дякуємо, пані Олю, за теплі слова й вітання!

  Вам щасливого нового року!

 • Світлана

  Із великою вдячністю звертаюсь до творців цього сайту. Як добре, що Ви започаткували його. Я знайшла багато цікавого і корисного для себе, можливо, колись виставлю свої роботи, а поки що боюся, що роблю щось не так. Я початківець — лялькар і тому соромлюся своїх робіт, але про чужі читаю із задоволенням. Особливо корисні для мене майстер-класи. Дякую за науку!

 • Татьяна

  Случайно попала на этот сайт и была поражена. Я думала, что у нас в Украине рукоделием занимаются только в кружках «Умелые руки» и отдельные мастера. К сожалению, мне от бабушки, большой мастерицы, не перешли ее таланты. Но это не мешает мне любоваться и ценить работы мастеров. Как здорово, что Ваш сайт объединяет всех любителей народного искусства.

  Светлане: не стоит стыдится своих работ. Даже если они, на твой взгляд, не очень удались. Опыт- дело наживное. А первые работы — они, как правило, самые близкие сердцу. Потому что первые.

 • Леся

  Щиро вдячна за Вашу працю!

  Ви здійснили одну з моїх мрій — я нарешті змогла знайти те, що мене цікавило!!!

  Цікавитись ляльками мотанками стала близько року назад, коли випадково потрапила ця фантастична річ до рук. Скільки ж я перегорнула інтернет-сторінок у пошуках корисної інформації!!

  Знаходила лише фото лялечок та їх авторів. А так щоб знайти реальну допомогу — не вдавалось. І от нарешті — я випадково потрапила на вашу сторінку.

  Моя мрія справді здійснилась!

  Я щиро-щиро вдячна.

  Хочу побажати Вам натхнення, плідної праці, підтримки!

 • Сайт — як ковточок повітря)))))

  Дуже вдячний Творцям сайту, що зібрали Митців, Рукотворців та Майстрів тута))))

  Творчої Наснаги ВАМ))))))))))))))))))))))

  Спасибі)))))))

 • Юрій Данилишин

  Шановні... із далекої Аргентини дозвольте висловити Вам признання за пророблену працю при створенні веб сторінки і таким чином за популяризацію українського традиційного мистецтва. Від імені Української Громади, Українського Культурного Товариства ПРОСВІТА — та нащадків українських поселенців які прибули в різних міграційних хвилях бажаємо Вам успіху та витривалості в поширені проекту, натхнення в мистецькій — творчій праці, Божої ласки і добробут...

  З пошаною

  Юрій Данилишин

  Буенос Айрес — Арґентина

 • Шановні Катерино і Богдане! Якщо заплануєте приїхати на Херсонщину, зустріну, допоможу, чим зможу (перебування, харчування, ділова інформація). Можу стати у пригоді в додруковій підготовці видання — як власний внесок у вашу Велику Справу.

  Ольга з Марійкиної садиби

 • Дмитро

  Дякую, що ви є!

  Завдяки вашому ресурсу, я знайшов автора, якого давно шукав!

  Ви робите святе діло!

 • Людмила

  Доброго дня!

  мене дуже цікавить історія козацтва, історія нашої неньки-України, хотілося повністю віддітися цьому! Можливо у Вас є якісь вакансії для мене........дуже буду рада працювати з Вами.

 • Марія

  Низько вклоняюся Вам за Вашу працю. Щиро милуюся талановитою працею моїх земляків.Дуже приємно, що даєте можливість бути присутніми на Ваших сторінках! Хай щастить!!!

 • __Че_Віана__

  Прекрасна ідея))

  і в ідеї є великий потенціал...

  може, для зацікавлення проектом створити напрям «прихильників творчості» (з можливістю виставляти світлини своїх робіт, не будучи майстром. наприклад, якщо робіт небагато)

  це б залучило зацікавлених... наприклад, молодь, якій подобається етно. а таких багато)

 • Роман

  Слава Україні !

  Прийміть поздоровлення з Перемишля від

  Чорних запорожців .

  Будете колись в Перемишлі заходьте-запрошую !!!

  Бажаю успіхів, хай щастить !!

  Роман.Б. — сотник

  м.Перемишль-Закерзонський Край

 • Надежда черневская

  Ну вы просто чумовые ребята!!! В наше такое сумасшедшее

  время взяться за такой грандиозный проект?! ! Не нахожу даже

  нужных слов; чтобы выразить свой восторг.

  От души желаю; чтобы не иссякал ваш боевой энтузиазм.А украинская земля не оскудевала на народные таланты! Новых

  вам интересных открытий! Зажигайте!!!

 • Надежда черневская

  В нашем городе Комсомольске, еще при А.П. Попове в 2006 году

  стартовал масштабный молодежный проект"Центр глобального

  молодежного партнерства" В нем 8 направлений, каждое из которых само по себе, является большим проектом.Я один из активных

  участников"Украинского дывограя" Этот проект имеет всеукраинский

  уровень.Главная его цель-сберечь в молодежной среде культурное

  наследие своего народа и знакомить с его богатством европейское

  общество.Например, завтра я показываю мастер-класс по изготовлению тряпичной куклы для делегации из Польши.

  7-8октября на базе нашей школы, в которой я руковожу этнографической мастерской, пройдет Всеукраинская конференция

  «Украинский дывограй»,3уже по счету. В программе: выставка школ-

  участниц, мастеров, доклады разные, само собой, презентация обрядов, посещение школьного музея(10лет 1место по области),

  презентация школьного3dкинотеатра(я в этом плохо разбираюсь, дети говорят, что это круто), но главное это конечно

  же мастер-классы.В этом году обещали быть:Евгений Пилюгин

  (засл.)-укр.роспись, Александра Пренко(засл.)-ткачество, Вадим

  Ищенко-резьба по дереву, ну я конечно по кукле, Елена Щербань

  выпечка жаворонков. Именно благодаря этому проекту мои

  куклы начали путешествовать по свету.

  Их вручали послам разных государств, депутатамВРиГОС ДУМы

  России.

  В2008году опыт Комсомольска в сфере молодежной политики

  обсуждался на Совете Европы

  Моя кукла там тоже поприсутствовала.Главное, что европейцы

  видят, что кроме русской матрешки в нашей культуре есть много

  интересного и самобытного.

  Ребята, Катруся иБогдан! Если вам это интересно, то тогда ждем вас у себя 7октября.

  Проезд, проживание, питание за счет принимающей стороны.Ехать к нам легко.От южного вокзала идут маршрутки. Через 3,5-4часа вы уже у нас.Жду вашего ответа.

  С уважением Черневская Надежда Вячеславовна.

 • Даринка

  З Вами — цікаво, з вами хочу творити. Радість спілкування з талановитими людьми переповнює душу. Успіхів Вам!

 • Надія Борис

  Дякую вам, за РУКОТВОРИ.Люблю вас читати. Натхнення вам у праці ! Я, працюю зі шкірою, хотіла доповнити ваш сайт. Чи можна надсилати нові твори(оскільки попередні не отримали підтведження). Дякую вам, за таку можливість показати себе. Чекаю відповіді.

 • Надія Петренко

  Дуже вдячна.Ніде нема такої краси. Ваша сторінка в закладках для постійного натхнення. Подивлюся, надихнуся і собі хочеться щось створити. Дітям у школі показую Ваш сайт .Подобається, оченята

  світяться. Наснаги Вам .

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1139 людей вже підписалися
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2018.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити