Серед солом’яних виробів у творчості мистецького подружжя – обручки, браслети, обручі, круглі та овальні цукерниці, ляльки, козаки, коні, ангели, брилі різних форм. Крім того, Василь Перепадя володів рідкісним дідівським способом плетіння брилів, де солома не переплітається, а щільно вкладається по спіралі і зв’язується ниткою.
Василь Перепадя (30.01.1933 – 01.10.2020), Інна Перепадя (1930-ті роки), м.Короп, Чернігівщина.
За освітою Василь Перепадя геолог – закінчував спочатку Київський геолого-розвідувальний технікум, а потім Московський геолого-розвідувальний інститут. Після служби в армії жив у Дніпропетровську, де працював інженером-геологом.
Дружина майстра Інна Перепадя закінчила Дніпропетровський транспортний інститут, займалася металоконструкціями.
Соломоплетільною справою майстер разом з дружиною займалися понад 30 років, захопившись цим мистецтвом у 90-х роках. Тоді ж вони переїхали до Коропа, повністю віддавшись цьому захопленню. Опановували мистецтво самі та деякий досвід переймали під час спілкування з іншими майстрами.
Василь Григорович заслужив творчу славу на Чернігівщині та за її межами, його неповторні вироби роз’їхалися по всьому світу. Багато років поспіль він передавав свій досвід і вміння молоді у районному центрі дитячої творчості.
Щороку відвідували ярмарки в Пирогові, в музеї І.Гончара, у Чубинському (Київська область); їздили на фестивалі – «Трипільське коло» (Ржищів, Київська область), «Рожаниця» (село Бобриці, Київська область) та інші.