З житньої соломки майстриня найчастіше виплітає вжиткові, корисні у побуті речі – цукерниці, різної форми скарбнички, тарілки, кошики. Не забуває й про декор – виробляє солом’яних птахів, людські фігурки, дзвіночки.
Соломку ріже перед косовицею на полі у знайомого фермера. Далі стебла жита сушить, ріже та сортує – готує у такий спосіб матеріал для майбутнього творчого процесу. Соломку бере в руки не щодня, а коли приходить натхнення. Приклади форм своїх виробів не позичає у колег, а вигадує сама.
Народилася 4 грудня 1960 року в смт Успенка Лутугинського району Луганської області. Тут зараз мешкає та творить.
Свого часу працювала і вихователем у дитсадку і вчителем праці та економіки у школі. А останні три роки допомагає людям знаходити себе – як практикуючий психолог у місцевій гімназії.
Соломоплетінням займається протягом 15 років. Це мистецтво опанувала сама, для цього знадобилося понад два роки. Допоміжними матеріалами були тематична література різних авторів та власні терпіння й натхнення до творчості.
Мисткиня переконана, тяга до природних матеріалів (в даному випадку, до соломи) й бажання творчо працювати передалося від діда, який на все село був знаним майстром з виготовлення віників.
Здебільшого бере участь у місцевих ярмарках, виставках та фестивалях, які відбуваються на Луганщині.