Ложки та інші вироби з дерева у цього майстра гладенькі та легкі. Береться за діло тільки тоді, коли має гарний настрій та творче натхнення. З різних порід дерев (липи, клена, верби, груші, осики) за допомогою сокири, ножів та різьців виготовляє ложки, черпаки, друшляки, лопатки, молоточки, дошки, веретена, люльки.
Народився 1934 року в селі Тептіївка (давнє село ложкарів) Богуславського району Київської області. Нині мешкає в місті Богуславі.
Має середню технічну освіту – свого часу закінчив Ірпінський горний технікум. Спочатку працював на шахті “Краснолиманській” в Донецькій області, а потім на гранітному кар’єрі в Богуславі. Ложкарство все життя було як хобі.
Ложкарством та різьбленням дрібних побутових виробів з дерева народний майстер займається понад 40 років. Завзятість та кмітливість до цього промислу передалася від батька. До того ж, село Тептіївка, в якому народився майбутній майстер, славилося умільцями, які здавна виготовляли ложки з дерева та продавали в сусідні села.
Зі своїми виробами часто виходить в люди – на ярмарки та фестивалі. Буває в Музеях народної архітектури та побуту в Пирогові та в Переяславі-Хмельницькому, на ярмарках в Ніжині, в Музеї Івана Гончара у Києві, на фестивалях “Країна мрій” та “Трипільське коло”.