Майстер виготовляє цілий ансамбль сопілок: сопілки денцівки-діатонічні та хроматичні, сопілки альт, тенор, бас, джоломиги (дводенцівки), телинки. Для виготовлення улюблених інструментів пан Володимир використовує майже усі породи дерева. Бувають у нього дубові та березові сопілки, хоча найбільше полюбляє грушу, калину та граб.
Також, окрім дерев’яних інструментів Володимир виготовляє ансамбль глиняних (керамічних) інструментів, які мають назву “окарина” (більш поширена назва в Україні – “зозуля”): окарина-пікало, окарина-прима, окарина-альт, окарина-тенор, окарина-бас.
Народився в селі Баланівка Бершадського району Вінницької області, де проживає і нині.
1986 – закінчив Вінницький педагогічний інститут, музичний факультет. За спеціальністю вчитель музики та співів.
Навчаючи дітей гри на народних інструментах, зіштовхнувся з проблемою відсутності якісних інструментів у школі. І у 1990 році виготовив свою першу сопілку. За два десятиліття педагогічної праці виготовив понад тисячу сопілок, на яких грають не тільки учні Володимира (В.Віхренко є керівником зразкового дитячого ансамблю сопілкарів «Жайвір», у якому навчається гри на сопілці понад 25 дітей), а й діти і дорослі по всій Україні та за кордоном.
Свої роботи Володимир Віхренко виставляє на різноманітних культурно-мистецьких заходах. Є постійним учасником етнічних ярмарків та фестивалів.