Головні напрямки творчих зацікавлень гончара: керамічний посуд, керамічні музичні інструменти (окарини, барабани).
“Мене з дитинства приваблювали форми і їх різноманітність. Почалося все з того, що я видобував звуки з будь-яких предметів. Так в моїх руках опинився керамічний барабан. Спочатку я просто навчився на ньому грати. Але мені закортіло змінити форму цього барабану. Експериментував, взявся за створення власного варіанту форми, від якої залежить звук. Спочатку вдавалися барабани і окарини, захоплення посудом прийшло пізніше. Посуд теж звучить, але «беззвучно», в ньому дає мелодію орнамент, поверхня, навіть тріщинки на глазурі. А форма глека нагадує форму барабана”, – розповідає майстер.
Гончарством займається з 2002 року.
Народився 23 липня 1967 року у Запоріжжі. Мешкає в селі Максима Горького Каланчацького району на Херсонщині.
“Сам я народився і виріс на Запоріжжі. На Херсонщину, в село Максима Горького ми з родиною переїхали недавно, 2 роки тому. Стало затісно в міській квартирі з усім нашим гончарним приладдям. А ще, завжди хотілося жити біля моря”.
Середня технічна. Художня спеціалізація: гончарство.
Працює художнім керівником сільського клубу.
“По переїзді в село ми почали взаємодіяти з клубом, їздили на районні виставки майстрів зі своїми виробами. Зараз працюємо у школі, де створили єдиний у області гурток гончарства, в якому займаються діти не тільки з нашого села, а й із сіл Привілля, Антонівка і Бабенківка.
У нас є невеличка садиба, є 5 дійних кіз і птиця. А навкруги – великий степ, дуже гарний навесні і влітку. Ми дуже сподіваємось, що до нас завітають у гості однодумці. Люди творчі і натхненні, які люблять природу, свій рідний край і захоплені гончарством”.
Роботи зберігаються у вигляді творчих експозицій в районному Центрі дитячої творчості та дитячій районній бібліотеці в смт. Каланчаку Херсонської області.
Брав участь у місцевих та районних виставках народної творчості, “Херсонському туристичному форумі – 2013, щорічному районному фестивалі «Таврійський барвограй» (м.Каховка).