“Для робіт у народній тематиці намагаюсь підбирати натуральні матеріали: тканини, шкіра, нитки, соломка, збори трав, крупи, солене тісто, папір; при потребі доповнюю прикрасами зі стрічок, намистин, бісеру… Мені подобається в одному виробі поєднувати різні техніки. Вважаю, що однією з ознак дійсно хорошого витвору є те, що його можна розглядати довго, милуючись, знаходячи нові цікаві деталі.
Виготовляю оберегові та ігрові народні ляльки, прикраси, листівки, розписую скло та кераміку, шию та розписую еко-торбинки, записники, обкладинки для книжок”.
Народилась 30 травня 1973 року в Луцьку. Там і мешкає.
Захоплюється рукоділлям ще з молодших класів школи. Певний час працювала в сфері дизайну та реклами. Володіє різними видами рукоділля: шиє, вишиває, плете, малює…
“Усьому, що вмію, навчилась самостійно. Шукаю інформацію з різних джерел: книг, інтернету, розповідей. Скажімо, поки що маловідомим є те, що народна лялька - це не лише Мотанка, є й інші, не менш цікаві оберегові ляльки: Берегиня - хатній оберіг від злих сил, Десятиручка - помічниця у господарстві, Травниця - оберіг для здоровя, Круп’яничка - оберіг для багатства і достатку, Лихоманки (Трясовиці) - обереги від різних хвороб, Баба Яга - хранителька роду і традицій, Параскева - покровителька рукодільниць, Лялька-Маківка, Бажанниця тощо.
Часто доводиться винаходити велосипед, додумуючись самостійно про технологію виготовлення, оскільки в наявності є тільки фотографія якоїсь цікавої речі, без опису. Потім пробую творити, додаючи своє бачення. Для прикладу: дуже мені сподобались салби на фото у книзі ”Українські народні жіночі прикраси 19 – початку 20 ст.”, але у початковому варіанті (з великою кількістю монет) носити таку прикрасу зараз мало хто наважиться… Подумалось: можна зберегти форму, замінити більшість монет намистинами та бісером, додати елементи вишивки і як результат ця унікальна прикраса засяяла ще яскравіше, при цьому стала легкою для носіння.
2010 – участь у етнофестивалі ”Львів Середньовічний”
2011 – участь у колективній виставці “Art Wedding або весілля по-новому” (Луцьк)
“Проводжу навчання та майстер-класи для діток та дорослих. На заняття приходять цілими родинами, всім корисно та цікаво. Маленькі дітки навчаються працювати з дрібними предметами, зав’язувати вузлики та бантики, відпрацьовуючи дрібну моторику рук; знайомляться з кольорами, формами та їх поєднаннями, розвивають просторову уяву. Підлітки люблять створювати прикраси для себе, працювати з бісером, намистинами, виготовляти листівки, подарунки для друзів та рідних. Мами знаходять на заняттях відпочинок від щоденних клопотів, отримують позитивні емоції, спілкуються, захоплюються новим хобі, з радістю творять приємні дрібнички для себе, для домівки, хваляться подругам своїми напрацюваннями…”.