Використовує тканину з полотняним переплетенням (необхідне для мережок), любить домоткане полотно та льон, тканину-панаму. Нитки бере тільки високоякісні, перевірені часом та досвідом майстринь. Ніколи не економить на якісних матеріалах, тому що образи, рушники, серветки, картини — разом з творчим витвором також є і духовним джерелом для людей.
Використовує в одній роботі декілька технік швів, індивідуальний підбір ниток, геометричні і рослинні узори, переплітає з мережками. Першою відповідальною роботою було створення жіночої блузи. Відтоді спеціалізується на виготовленні виробу за індивідуальним замовленням: плаття, блузки, сорочки (чоловічі та жіночі), а також рушники, образи, серветки, картини.
Народилася 8 листопада 1951 року в місті Калуші Івано-Франківської області. В цьому краї мешкає протягом життя.
1971 — закінчила Калуський хіміко-технологічний технікум
1971—1974 – КХМК (лаборант)
1974—1982 – СКТБ управління «Нафтомашремонт» (старший технік, інженер)
1982—1987 – трест «Хімметалург» (технік, інженер)
1987—2006 – Калуський міськвиконком (спеціаліст)
Любов до рукоділля та стародавнього строю пані Надії прищепила ще її вчителька трудового навчання. На уроках в школі вишивали серветки, доріжки, рушники, картинки, портьєри. Додатково вона відвідувала вишивальний гурток.
Протягом життя займалася різними видами рукоділля, але основним напрямком було вишивання, гаптування, в’язання. Майстриню завжди цікавила вишивка, тому необхідну інформацію збирала по нитці, вивчала самотужки, розшукувала книги та журнали, вивчала досвід старших майстринь свого міста, які мали рукодільне захоплення.
Майстриня все життя захоплювалась вишивкою, а з виходом на пенсію почала більше вишивати і дарувати свої роботи дорогим людям. Тепер любов до вишивки майстриня передає своїй дочці та невістці.
Бере участь у міських виставках.
Роботи мисткині зберігаються в Канаді та Сполучених Штатах Америки.