Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Марина Галуза та Ярослав Бабяк

Марина Галуза та Ярослав Бабяк
+38097 8861823 (Марина), +38098 8053605 (Ярослав)
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк
 • Марина Галуза та Ярослав Бабяк

Творчість 

Марина Галуза познайомилася з глиною ще в дитинстві завдяки мамі Антоніні, яка працювала керамістом на заводі «Металокерамік» в м. Обухові на Київщині. І вже з малку ліпила глиняні іграшки, розмальовувала їх і дарувала близьким та друзям.

Справжніми наставниками у творчості Марини стали два її викладачі - Бобков Іван Володимирович (викладач з композиції та кераміки) та Животков Олег Олександрович (викладач з живопису та рисунку).

Ярослав Бабяк познайомився з глиною як художнім матеріалом вже в інституті; були одногрупниками з Мариною Галузою, саме вона і стала його вчителем. Зараз Ярослав та Марина живуть і працюють разом, «вчаться один в одного». 

Обох майстрів на творчість надихає природа: вода, каміння, дерева, фактура, квіти, ГОРИ…, коти, які бігають по майстерні, птахи, музика, гарні люди, гарні новини, події, історія, традиції, друзі… і т.д. «Ідеї часто з’являються вночі, а образи нас оточують скрізь, головне бути уважним», — кажуть майстри.

Марина декорує роботи різноманітними орнаментами - це геометричні форми, рослинні, тваринні, антропоморфні, також частенько спостерігається трипільська символіка в авторському баченні. А у Ярослава більший акцент йде на створення форм та фактур.

Глину використовують гончарну білу, рожеву, червону, а також різні види шамотних мас. Вироби декорують кольоровими ангобами та поливами, поєднують з давньою технікою молочіння. У творчості полюбляють експериментувати і єднати глину з іншими матеріалами — деревом, металом, тканиною, склом і т.д., створюючи різні композиції.

Походження

Марина Галуза народилась 16 березня 1989 року в м. Обухів Київської області. 
Ярослав Бабяк народився 30 червня 1989 року в м. Бучач Тернопільської області.
Зараз майстри живуть та творять в м. Обухів на Київщині. 

Освіта

Марина 2002—2007 навчалась в Київській державній середній школі ім.Т.Г Шевченка (ДХСШ), відділ «художня кераміка».
2007—2013 — закінчила Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (КІПДМ ЛНАМ ), відділ «художня кераміка».

Ярослав 2007—2013 закінчив Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (КІПДМ ЛНАМ ), відділ «художня кераміка».

Досвід

Беруть участь у фестивалях, виставках, конкурсах. У Марини вже було багато персональних виставок з кераміки та графіки по Україні та за її межами.

Разом брали участь у багатьох ярмарках та фестивалях в Пирогові, у музеї Івана Гончара, в Переяславі, Ніжині...; участь у фестивалях «Парк Київська Русь» ,«Трипільське коло», «Країна мрій», «ЕтноСвіт»..., маркет «ВсіСвої».
Участь у Міжнародному фестивалі культури та мистецтв в Туреччині (м.Шіле та м. Бююкчекмедже); участь у ярмарку в Канаді і т.д.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1143 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2019.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити