![Геннадій Тихонов](https://rukotvory.com.ua/wp-content/uploads/sitethumb/2013/2/big_tykhonov_2wGJt.jpg?x32484)
Майстер займається виготовленням глиняного посуду. Творчий шлях у кераміці розпочав у 1989 році. Навчався у старих майстрів. У своїй роботі гончар надихається трипільською культурою, звідки й черпає образи та декор для своїх виробів.
Народився 25 березня 1965 року в Полтаві, де й зараз мешкає.
Вища
Брав участь у всеукраїнських виставках, що відбувалися у Києві, Львові, Дніпропетровську; у Сорочинському ярмарку, у фестивалях “Країна мрій”, “Трипільське коло”.
Проводить майстер-класи.