Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Весна у Пирогові 2011. Вогко, холодно, зате з усмішками

Весна у Пирогові 2011. Вогко, холодно, зате з усмішками
8 травня 2011 18:34

Перший день весняного ярмарку в Музеї народної архітектури видався дещо екзотичним як для травня. Чи то погода відлякала киян, чи то відсутність інформації про ярмарок. Та якщо у минулі роки автомобілі з відвідувачами стояли уздовж усієї під’їздної дороги до музею, а позашляховики витолочували пшеничне поле, то цього року «залізних коней» було чи не в десятеро менше. А отже і відвідувачів.

Накрапав дощ і було холодно. Але на настрої людей на ярмарку це не відбивалося. Ті, хто зважився прийти у суботу, були обдаровані як усмішками, так і хорошими ужитковими речами.

Світлини та текст Богдана Гдаля, «Рукотвори».

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

26 відгуків

 1. От так мало статися! Поїхав на Дні Львова, а тамтешні майстри кажуть : "Так зараз же у Києві в Пирогові ярмарок! " Кажу : "Не може бути — жодного повідомлення! " А вони : «Нам майже всім поприходили запрошення, але ми залишилися на День міста».

  Мабуть таки шось не те коїться зараз у Пирогово, шо люди ні про що не знають......

  • Я сам дізнався за день до його проведення..

   • Слухай, а от в мене таке питання в повітря : а чого б Мамаєвій Слободі не перебрати оті ярмарки та усілякі Дні (коваля, гончаря, вишивальниці, ткалі і т.і.) на себе?

    Бо Пирогову стосовно цікавих заходів, мабуть, гаплик сниться. Раніше там якась програма була, її заздалегідь було знати. А зараз шо?

    • Програма в Пирогова є і зараз на весь рік. Просто інформаційного розголосу про неї було рівно нуль. Щодо майстрів на Слободі то це не до нас питання 🙂

     • Богдане, у минулі два роки Рукотвори дуже допомагали тому розголосу. Я принаймні про все, шо відбувається у Пирогові, дізнавася саме тут. А шо трапилося цього року?

      • Ну й ми допомогли розголосу як самі дізналися. Я дізнався буквально за день до цього..

       • Та я ж без претензій і не про те...... Я про те, шо у Рукотворів раніше з Пироговом був якийсь постійний зв, язок чи навіть інформаційна підтримка його заходів, а цього року наче нема.

      • Не було такого офіційного зв’язку ніколи. Було відслідковування інформації на цю тему в неті. Якщо інформації немає то її і не відслідкуєш.

       • Мамаєва слобода і музей в Пирогові-це дві різні реч. Музей-це державна установа, де працюють ентузіасти. В комерційному плані дуже важко, щось робити, та в межах наших можливостей ми стараємось і організовуємо ці свята майстрів.Інформацію про свята, я можу напряму скидати на ваш емейл Богдане, можу також вислати вже зараз список свят на рік. Сама я художник. Працюю в Музеї 3 роки. Дуже поважаю справжніх майстрів і бажаю всім творчого росту.

  • Останні вихідні травня і перші вихідні вересня у Музеї в Пирогові відбуваються традиційні етнографічні ярмарки. І так уже багато років.

  • Ivan says:

   Хм, Я дізнався про Пирогово звідси sakhno-art.com.ua/blog/read/?blog=13 потім ще по радіо вранці почув.

   Хоча, хотілось би і у Львів поїхати але не пошкудував, що опинився в Пирогово 🙂

   • Треба якусь інформаційну кампанію провести, щоб люди не називали село Пирогів на російський манір Як Пирогово, та ще й з помилкою. Бо російською правильно — Пирогов. 🙂 А офіційного сайту в музею, якщо не помиляюся, поки що немає.

 2. Володимир Рибка says:

  Про Пирогів все просто — там іде боротьба за землю, якийсь чинуша ту землю пригледів, тож їм не до реклами подій.

  Мамаєва слобода гарне місце, але дороге дуже і маленьке 🙂 Як на мене.

  • Якшо не рекламувати події, то втратиш зацікавленність людей у збереженні Пирогова. А тоді не варто разраховувати на підтримку спільноти.

   Виходить, шо у будь-якому випадку вигідніше інформувати людей.

 3. Надежда Черневская says:

  Я далеко не самый известный мастер на Украине, таких как я тысячи наверное... Участвую в фестивалях и ярмарках по настроению. Справедливости ради, хочу сказать, что в этом году пришло красочное фирменное приглашение из Пирогова с программой всех мероприятий, какие будут проходить. Там же указаны все контактные телефоны, и организаторы берут на себя поселение мастеров, за соответствующую плату конечно. По меркам Киева это сущие копейки. Знакомые мне мастера вот уже 3 дня возмущены значительным поднятием цен на известной Сорочинской ярмарке, которая имеет статус 1 национальной ярмарки.

  • Ну шо ж — це величезний плюс організаторам. Але, шановна Надіє, чи буде Вас влаштовувати, якшо замість справжнього ярмарку Ви будете сидіти та дивитися один на одного з іншими майстрами, і нікому буде показувати Ваші досягнення, і не виручите копійки за свій творчий труд?

 4. Ірина Суліковська says:

  Мені шкода, що через стан здоров'я довелося пропустити цей ярмарок. Я думаю, що майстри також могли б допомагати писати про музейні заходи. Спробую на своїх сторінках давати інформацію хоча б за тиждень.

Додати відгук

ОголошенняЯк замовити
Terra Incognita: подорожі, активний туризм, екскурсії Україною Творча майстерня Олександри Теліженко

Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1137 людей вже підписалися
Що нового?Всі новини
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2017.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити