Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

У березні та квітні Львів перетворять на “музей писанки” під відкритим небом

У березні та квітні Львів перетворять на “музей писанки” під відкритим небом

Протягом березня та квітня 2012 року у Львові в досить оригінальний спосіб відбуватиметься “Фестиваль писанок”. Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміського свята – потрібно лише створити власну писанку та виставити її для загального огляду. Кожен учасник отримає відповідну наліпку “Учасник фестивалю писанок” на вітрину свого закладу (ресторану, готелю, торгового центру, тощо).

“Основною ідеєю фестивалю є прикрашання нашої спільної оселі – нашого рідного Львова – за допомогою невід’ємного символу Великодня – Писанки. У цей період наше місто перетвориться на “музей писанки” під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки”, – кажуть організатори фестивалю.

Протягом трьох тижнів – з 15 березня до 22 квітня – для учасників, що доєднаються до фестивалю, виготовлятимуть писанки з шоколаду, з повітряних кульок, з дерева, з квітів та багато інших цікавих та неочікуваних матеріалів класичного символу Великодня та встановлюватимуть на вулицях та у закладах Львова. Кульмінацією свята стане виставка писанок у ТРК «King Cross Leopolis».

“Таким чином ми зможемо об’єднати найрізноманітніші заклади нашого міста в один великий фестиваль та створити новий оригінальний «Великодній туристичний маршрут» на період святкування одного з найбільших християнських свят”, – підсумовують фестивальники.

artvertep.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити