Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Твори українських митців з успіхом експонуються у Парижі

Твори українських митців з успіхом експонуються у Парижі

У Парижі з аншлагом проходять виставки художників та скульпторів “Українські сезони” та “Петриківський розпис”. Кращі роботи українських художників Марії Примаченко, Галини Григор’євої, Віктора Севастьянова, Галини Назаренко та скульптора Олега Пінчука експонуються в приміщенні Українського культурно-інформаційного центру з нагоди 20-ї річниці Незалежності України. Про це повідомив власному кореспондентові УКРІНФОРМу директор центру Олег Яценківський.

“Такого успіху ми навіть не очікували. У Франції є чимало шанувальників і знавців українського художнього мистецтва та скульптури, але за кільканадцять років дипломатичної служби я вперше є свідком подібного аншлагу”, – зазначив О.Яценківський. За його словами, щодня виставку відвідує близько 100 осіб. Серед них – дипломати, колекціонери, представники музеїв, відомі діячі культури й мистецтва, політики, прості буржуа. “Приходило кілька учнівських класів з викладачами, які цікавилися “петриківкою”, була навіть група японських туристів”, – сказав український дипломат.

Прем’єра осіннього вернісажу “Українські сезони” відбулася 26 жовтня у мерії 16-го району Парижа, пізніше полотна та скульптури були перевезені до Українського культурно-інформаційного центру, де приєдналися до унікальних за змістом і технікою виконання петриківського розпису робіт Галини Назаренко, нагадав його директор. За його словами, експозиція “Українських сезонів” включає роботи чотирьох всесвітньо відомих українських митців. “Петриківка” пензля дніпропетровської художниці Галини Назаренко представлена полотнами, розписаними у характерному стилі тарілками та скринею. За словами Яценківського, ця експозиція викликає особливий інтерес у відвідувачів, адже вражає веселкою барв, розмаїттям квітів, художніх образів і викликає лише позитивні емоції.

Виставка триватиме у французькій столиці до 16 листопада. Вхід безкоштовний.

Укрінформ

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити