![Пригоршня світлин кераміки, писанок та прикрас з виставки “Медвін”](https://rukotvory.com.ua/wp-content/uploads/sitethumb/2012/2/big_ohlyady_medvin_2012_6R6t.jpg?x32484)
Навіть якщо майстрів на якійсь події всього кілька, все ж вони можуть створити настрій. А ми через фотографії пробуємо його передати Вам. Нижче подаємо світлини з виставки “МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки для жінок“, яка відбувалася 23-25 лютого в київській “Експоплазі”.
На світлинах окарини та свищики Наталі Тригубової (м. Корсунь-Шевченківський, Черкащина), кераміка учня Лесі Денисенко-Єременко Ярослава Чабанюка (с. Леґедзине, Черкащина), прикраси та вироби з міді Олександра Ковальчука та Ірини Ковальчук-Пастернак, авторска біжутерія Надії Кириченко, писанки Лесі Турукіної, васильківська кераміка Тетяни Музиченко з Києва, а також майстер-клас з гончарства та вироби Віталія Китика зі Ржищева на Київщині.
Світлини та текст Богдана Гдаля, “Рукотвори”
P.S. Дякуємо Андрію Негрею за позичений фотоапарат 🙂