Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

«Мамаєва Слобода» шукає працівників

«Мамаєва Слобода» шукає працівників

У зв'язку з відкриттям «Мамаєва Слобода» шукає працівників. Про це керівництво повідомляє на сайті комплексу.

Зокрема, йдеться про етнографів, етнологів, музикантів (народні інструменти), ковалів, гончарів, ткачів, майстрів з обробки дерева та лозоплетіння та дендрологів (знавців народного квітникарства).  

Обов'язкова умова працевлаштування — україномовність.

Контакт та адреса для надсилання резюме — kozakmamay(пес)mamajeva-sloboda{крапка}ua

Скансенс «Мамаєва Слобода» у парку Відрадному переніс дату свого відкриття на 9 липня 2009 року. Офіційно, метою поєднати цю подію разом з 19-ю річницею від дня реєстрації комплексу як юридичної особи.

Раніше, Центр народознавства «Козак Мамай» датою офіційного відкриття зазначав 24 травня цього року. До урочистої дати комплекс лишається закритим для відвідування. Як виняток — служба у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці щонеділі та у великі християнські свята.

Довідка

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
 • Людмила

  23.08.09.Чудово відпочили з сім'єю в Мамаєвій Слободі! Від щирого українського серця дякуємо організатограм свята! Ніби вдома побували. Нас зустріли гостинно: розважили, почастували справжньою медовухою та кулішем і так було любо, так хороше, що не хотілось повертатися в буденну реальнісь. На щастя, ми тепер знаємо де проводити вихідні та свята! На нашу думку, кращого місця для відпочинку у Києві немає!!!

 • Алина

  Я полна ВОЗМУЩЕНИЯ обслуживанием в «ресторане», поведением «охраны» и отношением к гостям!!! Некорректно! Безучастно! Нахраписто и нагло!

  В августе моя дочь выходила замуж, т.к. жених из России, мы решили провести свадьбу в Слободе, дабы показать колорит Украины. Что могу сказать – нам это удалось! СТЫДНО перед российскими гостями!

  Обслуживание- отвратительное!!! Пока не поругалась на кухне, никто к нашему столу не подходил (при том, что из гостей мы были одни, правда, спустя часик-другой появилась немецкая группа, и, я более, чем уверена, что у них таких проблем не было).

  Изначально был согласован подъезд одной машины к ресторану (оплачено отдельно!). Как дело дошло к поездке – это мы не можем, это вы не так поняли. Опять таки решение вопроса через «поругались.»

  Тамаду нам не разрешили, предложили свою «сваху». Ну хорошо, украинский колорит. Оплата 100 % наперед! Только работала «сваха» после «пинка». И в лучшем случае, на 30% от общей суммы!

  Отдельная история, когда пришел момент оплаты по счету. Я думаю, что каждый был в неприятной ситуации, когда не хватило денег. Так в Слободе он решался просто на уровне- дайте залог (золото, паспорт). Ой, нет- ваше золото нам не подходит, а вдруг оно дешевое… Ну пусть кто-то съездит. Но при этом мы машину не выпустим. Пусть едет на такси. Так нет же денег! Ну мы не знаем, как тогда! Пусть пешком… При этом 4 человека, 2 из них- нерезиденты, сидели в окружении охраны, не дай боже, убегут! В общем, впечатления остались самые неприятные!!!

  Вот так отмечали замечательный день- свадьбу дочери!

  Последний раз редактировалось алина181188; 09.08.2010 в 15:11

  • Надія

   Вибачте — але склалося враження, що Ви в день весілля взагалі вперше приїхали до ресторану!

   Особливо мені стало смішно про історію з грошима)))

   Якщо Ви замовляли святкування весілля то нормальним було наперед підрахувати в скільки Вам це обійдеться ...

   так само наперед оговорити тамаду-"сваху" познайомитися з людиною і поспілкуватися.

 • Волинянка

  Мамаєва Слобода це гарне місце для сімейного відпочинку.

  Також до Слободи приємно привозити іноземних партнерів: можна екскурсію замовити, українськими стравами почастувати і познайомити з колосальною українською культурою.

 • Віталій

  «Чудово» погуляли з дітьми в Мамаєвій слободі — познайомились із директором закладу, який відправив мою дружину до психіатра,

  а мені погрожував набити пику.

  Як все було. Ми з дружиною та двома дітьми стали свідками того, як дві відвідувачки музею Мамаєва слобода не побачили надпис «службове приміщення» на старовинній хаті

  (зовні вона нічим не відрізняється від решти споруд), зайшли й були випроводжені чоловіком «козацької» зовнішності. Випроводив би культурно — та й годі.

  Але ні. Чоловік продовжував і продовжував вичитувати як школярок немолодих уже жінок, був сильно роздратований.

  Коли моя дружина заступилася за них, то почула вже наїзди в свою адресу.

  А коли я заступився за дружину, то почув у відповідь погрози отримати по фейсу, звинувачування у безсовісності (чоловік запевнював, що проливав за мене кров у АТО) та кілька

  обзивань. А моїй дружині, на додачу, порадив звернутись до психіатра.

  В мене вистачило глузду не лізти в бійку.

  Дружина плакала, прогулянка була зіпсована.

  Ми запитали у продавця сувенірів, яка сиділа неподалік, хто це був.

  Вона сказала, що це директор музею Костянтин Олійник (перевірив пізніше в Мережі — так і є).

  Ну, від директора культурно-просвітницької організації ми точно такого не чекали.

  Ми викликали поліцію.

  Приїхав патруль, написали заяву, отримали обіцянку, що з цим самим Костянтином Олійником буде проведено культурно-просвітницьку роботу.

  Шкода, Мамаєва слобода як організація ніби чимало робить для нашої культури, але в директорі цієї організації під козацькою зовнішністю ховається нахабний хохол,

  який презирливо ставиться до відвідувачів музею — клієнтів, що утримують його заклад.

  Та й взагалі, любові до ближнього, до України в особі українців у цієї людини, судячи з усього — хоч відбавляй, інцидент трапився на 2-й день Великодня.

  Країна має знати «героїв», в Мамаєву слободу більше — ані ногою, підтримувати постсовкового нахабу не будемо і вам не рекомендуємо.

  Віталій, Ганна.

 • Катерина

  Доброго дня! не рекомендую ні комутам відпочивати там працювати!

  Хамство!!!!!!!!!! Обливають брудними словами колектив, не виплачують кошти, бо не заслужено працювали! Щей пристає до молодих дівчат, і говорить не пристойні речі.А якщо не відповісить взаємністю, звільняє просто.....

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1140 людей вже підписалися
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2019.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити