Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Керамічний дивограй Ольги Отнякіної-Бердник та Анастасії Косяченко

Керамічний дивограй Ольги Отнякіної-Бердник та Анастасії Косяченко

Двері у казку знаходяться на Подолі! Змій Горинич, Вовчик-Братик та Котик-Воркотик зустрічають вас одразу на порозі. Втім потиснути руку не пропонують. І не за браком виховання, а тому що вони… керамічні. Улюблені казкові герої – експонати виставки Ольги Бердник та Анастасії Косяченко. Майстрині допомагають кожному втілити їхні дитячі мрії.

Керамічні птахи та звірі знакові образи для української культури. У цьому можна було переконатися на власні очі, завітавши на виставку українських майстрів кераміки до . Українське мистецтво дуже тісно пов’язане з казковими героями. Виставка «Керамічний Дивограй» містить цілу серію знакових персонажів українських казок.

Чи бували ви коли-небудь на пташиному весіллі? Уява Ольги Бердник може здійснити будь яку казкову мрію. Глиняні фігурки, вигадливо розписані майстринею з Черкас, миттєво перенесуть Вас до дитячої казки. Пані Ольга представила роботи об'єднані в декілька серій. Це і «Стародавні звірі», «Коти на полюванні», вже згадане «Пташине весілля» та багато інших казкових сюжетів. Майстриня понад двадцять років працює в жанрі керамічної іграшки.

Роботам Анастасії Косяченко притаманне більш сучасне бачення кераміки. Проте її роботи не менш бажанні для колекціонерів українського мистецтва. Обидві майстрині є учасницями багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок. Анастасія Косяченко — член спілки молодих художників та мистецтвознавців, а пані Ольга заслужений майстер народної творчості. У всьому цьому не останню роль зіграла українська казка.

Триватиме виставка до 25 лютого 2012 року за адресою: Центр Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, м. Контрактова площа.

Джерело: cultureua.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

3 відгуків

  1. Оля says:

    Дуже позитивні створіння!

  2. Надія Борис says:

    Справді казково!!!!!!!!!! Натхнення ВАМ!!!!!!!!

  3. Любов Лаур ( Райська) says:

    Як приємно, через роки знову почути і побачити близьке, знайоме обличчя. Оля Бердник — людина з надзвичайно чутливим серцем, справжнім художнім смаком із своїм, непідробним поглядом на світ. Це саме той професійний бібліотекар, котрий зміг відкрити у собі багатющу палітру світової культури і, особливо, знання українського народного мистецтва. Памятаю ще перші її «свистульки». Ці диковинні стровіння кликали нас у якийсь незвіданний, далекий світ нашої історії. Наснаги і любові Олі і її молодій колезі!

Додати відгук

ОголошенняЯк замовити
Terra Incognita: подорожі, активний туризм, екскурсії Україною Творча майстерня Олександри Теліженко

Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1137 людей вже підписалися
Що нового?Всі новини
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2017.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити