Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Тетяна Кравченко

Тетяна Кравченко
+38067 290 37 48
 • Курочка ряба
 • Ріпка
 • Баба Яга
 • Рак
 • Прикраси на ялинку
 • Ялинкові прикраси
 • Ялинкові прикраси

Творчість

Майстриня соломоплетіння у своїх роботах використовує житню, пшеничну та вівсяну солому, а також, щоб отримати зелений колір, деякі види трав. Допоміжними матеріалами є дріт, нитка, кольорова стрічка та іноді клей. Оскільки праця і спілкування майстрині тісно пов'язане з дітьми (працює вихователем дошкільного закладу), то й у своїх творах вона відображає те, що близьке дітям: героїв українських народних казок, ялинкові іграшки, предмети для інтер'єру дитячого садка.

Походження

Народилася 25 січня 1958 року в місті Охтирка Сумської області, де й нині мешкає.

Освіта

Закінчила педагогічне училище ім. Макаренка в місті Лебедин, що на Сумщині, професія — вихователь дошкільного закладу.

Досвід

«Працюючи вихователем дитячого садка, займаюся з дітьми художньою працею, веду гурток „Юні умільці”. Ручна робота була завжди моїм захопленням, і все, що вміла робити сама, я потім відтворювала на уроках художньої праці з дітьми. Спочатку було макраме та різні вироби з покидькового матеріалу, потім вироби зі шпону та флористика, і ось зараз вже більше, ніж п'ять років займаюся соломою.

Вперше звернула увагу на вироби із соломи в 1992 році в журналі „Сделай сам”. Потім в 1994 році один із вихованців дитячого садка подарував мені титульну сторінку якогось закордонного журналу, де були зображені ялинкові прикраси з соломи на ялинці. Це було дуже красиво і справило на мене незабутнє враження. Також до цієї сторінки була прикріплена маленька іграшка з соломи, яка стала моїм першим взірцем. Але остаточно займатися виробами із соломи я стала набагато пізніше. В 2005 році побувала на педагогічній виставці „Освіта звітує” в м. Суми. Там побачила дуже багато виробів із соломи, які мене остаточно полонили. З цього виду мистецтва почала збирати спеціальну літературу і намагалася щось виготовляти власноруч. Оскільки тоді була зима і заготовленого матеріалу не було, то я тренувалася на смужечках паперу, щоб швидше зрозуміти техніку того чи іншого виду плетіння. Вже влітку заготувала достатньо матеріалу і почала працювати безпосередньо з соломою».

Виставкова діяльність

Роботи майстрині багато разів експонувалися на виставках для педагогів на міському та обласному рівнях.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
 • Наталія

  Мені дуже подобаються всі ваші роботи. Особливо ялинкові прикраси. Я ніколи не думала, що солом"яні іграшки можуть бути такими гарними. Новорічна ялинка прикрашена такими іграшками є екологічно чистою, максимально наближеною до природи та напрочуд гарною. Дуже дякую вам за ваші роботи.

 • Тетяна

  Дуже дякую Вам за Ваше вміння, за Вашу працю.Бажаю Вам творчого натхнення. Так як я вчитель, прошу Вас залишити маленькі нескладні поетапні дрібнички, щоб Ваш талант міг чарувати і маленьких бешкетників. Дуже Вам дякую.

 • Пані Тетяно, де ж можна придбати таку красу? Новорічні іграшки дуже гарні.

  • Наталія

   0995293059-мій номер телефону

  • Наталія

   Україна.сумська обл. м. Охтирка

  • Наталія

   Вул.Гоголя 100. М.Охтирка. Сумська обл. Україна. Тел-0995293059

  • Наталія

   Вибачаюсь що пізно відповідаю на ваш відгук щодо моїх робіт.Можу залишити свій номер телефону 099523059 якщо досі цікавлять мої роботи телефонуйте.

 • Ірина

  Пані Тетяно мені дуже сподобались Ваші вироби. я сама педагог, і маю велике бажання сама творити таку красу. поділіться будь-ласка досвідом.

 • Наталія

  Здрастуйте пані Ірино. Дуже важко ділитись досвідом на відстані тим більш що інформації в електронном вигляді в мене немає, але можу порадити книжку «Плетіння з соломки» автор Лобачевська.

 • МАР”ЯНА

  ДОБРИЙ ВЕЧІР. ЧИ РОБИТЕ ЗАЙЦІВ З СОЛОМИ ?

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1139 людей вже підписалися
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2018.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити