Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Тетяна Кравченко

Тетяна Кравченко
+38067 290 37 48
  • Курочка ряба
  • Ріпка
  • Баба Яга
  • Рак
  • Прикраси на ялинку
  • Ялинкові прикраси
  • Ялинкові прикраси

Творчість

Майстриня соломоплетіння у своїх роботах використовує житню, пшеничну та вівсяну солому, а також, щоб отримати зелений колір, деякі види трав. Допоміжними матеріалами є дріт, нитка, кольорова стрічка та іноді клей. Оскільки праця і спілкування майстрині тісно пов'язане з дітьми (працює вихователем дошкільного закладу), то й у своїх творах вона відображає те, що близьке дітям: героїв українських народних казок, ялинкові іграшки, предмети для інтер'єру дитячого садка.

Походження

Народилася 25 січня 1958 року в місті Охтирка Сумської області, де й нині мешкає.

Освіта

Закінчила педагогічне училище ім. Макаренка в місті Лебедин, що на Сумщині, професія — вихователь дошкільного закладу.

Досвід

«Працюючи вихователем дитячого садка, займаюся з дітьми художньою працею, веду гурток „Юні умільці”. Ручна робота була завжди моїм захопленням, і все, що вміла робити сама, я потім відтворювала на уроках художньої праці з дітьми. Спочатку було макраме та різні вироби з покидькового матеріалу, потім вироби зі шпону та флористика, і ось зараз вже більше, ніж п'ять років займаюся соломою.

Вперше звернула увагу на вироби із соломи в 1992 році в журналі „Сделай сам”. Потім в 1994 році один із вихованців дитячого садка подарував мені титульну сторінку якогось закордонного журналу, де були зображені ялинкові прикраси з соломи на ялинці. Це було дуже красиво і справило на мене незабутнє враження. Також до цієї сторінки була прикріплена маленька іграшка з соломи, яка стала моїм першим взірцем. Але остаточно займатися виробами із соломи я стала набагато пізніше. В 2005 році побувала на педагогічній виставці „Освіта звітує” в м. Суми. Там побачила дуже багато виробів із соломи, які мене остаточно полонили. З цього виду мистецтва почала збирати спеціальну літературу і намагалася щось виготовляти власноруч. Оскільки тоді була зима і заготовленого матеріалу не було, то я тренувалася на смужечках паперу, щоб швидше зрозуміти техніку того чи іншого виду плетіння. Вже влітку заготувала достатньо матеріалу і почала працювати безпосередньо з соломою».

Виставкова діяльність

Роботи майстрині багато разів експонувалися на виставках для педагогів на міському та обласному рівнях.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Залишити відгук

10 Коментарі в "Тетяна Кравченко"

Сповіщати про
avatar
Сортувати за:   новими | старішими | з найвищими оцінками
Наталія
Гість

Мені дуже подобаються всі ваші роботи. Особливо ялинкові прикраси. Я ніколи не думала, що солом"яні іграшки можуть бути такими гарними. Новорічна ялинка прикрашена такими іграшками є екологічно чистою, максимально наближеною до природи та напрочуд гарною. Дуже дякую вам за ваші роботи.

Тетяна
Гість

Дуже дякую Вам за Ваше вміння, за Вашу працю.Бажаю Вам творчого натхнення. Так як я вчитель, прошу Вас залишити маленькі нескладні поетапні дрібнички, щоб Ваш талант міг чарувати і маленьких бешкетників. Дуже Вам дякую.

Артем
Гість

Пані Тетяно, де ж можна придбати таку красу? Новорічні іграшки дуже гарні.

Наталія
Гість

0995293059-мій номер телефону

Наталія
Гість

Україна.сумська обл. м. Охтирка

Наталія
Гість

Вул.Гоголя 100. М.Охтирка. Сумська обл. Україна. Тел-0995293059

Наталія
Гість

Вибачаюсь що пізно відповідаю на ваш відгук щодо моїх робіт.Можу залишити свій номер телефону 099523059 якщо досі цікавлять мої роботи телефонуйте.

Ірина
Гість

Пані Тетяно мені дуже сподобались Ваші вироби. я сама педагог, і маю велике бажання сама творити таку красу. поділіться будь-ласка досвідом.

Наталія
Гість

Здрастуйте пані Ірино. Дуже важко ділитись досвідом на відстані тим більш що інформації в електронном вигляді в мене немає, але можу порадити книжку «Плетіння з соломки» автор Лобачевська.

МАР"ЯНА
Гість

ДОБРИЙ ВЕЧІР. ЧИ РОБИТЕ ЗАЙЦІВ З СОЛОМИ ?

wpDiscuz
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1139 людей вже підписалися
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2018.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити