Майстриня соломоплетіння у своїх роботах використовує житню, пшеничну та вівсяну солому, а також, щоб отримати зелений колір, деякі види трав. Допоміжними матеріалами є дріт, нитка, кольорова стрічка та іноді клей. Оскільки праця і спілкування майстрині тісно пов’язане з дітьми (працює вихователем дошкільного закладу), то й у своїх творах вона відображає те, що близьке дітям: героїв українських народних казок, ялинкові іграшки, предмети для інтер’єру дитячого садка.
Народилася 25 січня 1958 року в місті Охтирка Сумської області, де й нині мешкає.
Закінчила педагогічне училище ім. Макаренка в місті Лебедин, що на Сумщині, професія – вихователь дошкільного закладу.
“Працюючи вихователем дитячого садка, займаюся з дітьми художньою працею, веду гурток „Юні умільці”. Ручна робота була завжди моїм захопленням, і все, що вміла робити сама, я потім відтворювала на уроках художньої праці з дітьми. Спочатку було макраме та різні вироби з покидькового матеріалу, потім вироби зі шпону та флористика, і ось зараз вже більше, ніж п’ять років займаюся соломою.
Вперше звернула увагу на вироби із соломи в 1992 році в журналі „Сделай сам”. Потім в 1994 році один із вихованців дитячого садка подарував мені титульну сторінку якогось закордонного журналу, де були зображені ялинкові прикраси з соломи на ялинці. Це було дуже красиво і справило на мене незабутнє враження. Також до цієї сторінки була прикріплена маленька іграшка з соломи, яка стала моїм першим взірцем. Але остаточно займатися виробами із соломи я стала набагато пізніше. В 2005 році побувала на педагогічній виставці „Освіта звітує” в м. Суми. Там побачила дуже багато виробів із соломи, які мене остаточно полонили. З цього виду мистецтва почала збирати спеціальну літературу і намагалася щось виготовляти власноруч. Оскільки тоді була зима і заготовленого матеріалу не було, то я тренувалася на смужечках паперу, щоб швидше зрозуміти техніку того чи іншого виду плетіння. Вже влітку заготувала достатньо матеріалу і почала працювати безпосередньо з соломою”.
Роботи майстрині багато разів експонувалися на виставках для педагогів на міському та обласному рівнях.