Різьбяр по рогу (роги корів та биків). Використовує авторську технологію обробки цього матеріалу, завдяки якій отримує багаті на барви прикраси з природними жовтуватими та червоними відтінками. Прикраси лаком майстер не покриває; вони блищать завдяки кропіткому ручному шліфуванню і поліруванню американськими пастами.
Матеріал для роботи майстер відбирає ретельно, оскільки гарний відтінок чи малюнок в рога – достатньо рідкісне явище. При цьому видаються всі необхідні документи і ветеринарні довідки.
Ціна на прикраси залежить від часу, витраченого на їх виготовлення. Чим складніша модель або форма, чим дрібніші деталі – тим складніше виточувати, шліфувати і полірувати.
Прикраси з рогу користуються попитом особливо за кордоном. Майстер тривалий час співпрацював безпосередньо з американськими замовниками, зокрема, з торговельною маркою Donna Karan New York, а також з канадськими крамницями прикрас в Оттаві.
За хімічним складом ріг – це не що інше як вовна і волосини. В давнину й по сьогодні ріг (а також форма у вигляді рогу) вважається захисником від зурочення. Ріг широко використовується як амулет, оскільки цей матеріал має властивість накопичувати енергію людини і таким чином унормовувати енергетичний потенціал при збоях чи дисбалансі.
! Не можна допускати тривалого перебування у воді.
Народився 12 червня 1973 року в Києві. Тут мешкає та працює.
Освіта середня, всьому навчався сам.
12 років займався реставрацією антикварних творів мистецтва. До цього малював і продавав картини у галереях на Андріївському узвозі. Також обробляв деревину, кістки, шкіру; робив металеві вироби, займався флористикою і вишиванням сорочок.
“У 2003 році захопився обробкою рогу. Що до цього підштовхнуло? Коли зустрів людей, яким потрібен був майстер-різьбяр по рогу. Мені ця ідея дуже сподобалася, бо це для мене був новий матеріал і я вирішив освоїти це мистецтво”, – розповідає Олексій Гребінь.
Входить до Національної спілки художників України.
Брав участь у таких виставках: «Ювелір Експо Міжнародна», «World of Gifts», «Україна Самоцвітна», «Світ каменю», виставки Спілки художників України, виставки компанії “Вибір” (Палац Спорту, Планетарій), Український Дім; фестивалі – Країна Мрій, Трипільське коло, Шешори, Сорочинський ярмарок, Етносезони тощо.