![Микола Гончарук](https://rukotvory.com.ua/wp-content/uploads/sitethumb/2014/8/big_honcharuk_XY080.jpg?x32484)
“Почав писати писанки три роки тому. У роботі користуюся уроками, порадами та підтримкою народного майстра пані Оксани Білоус. Пишу писанки у техніці традиційного воскового розпису (видуті та підготовлені курячі яйця, анілінові барвники). Образи, символіку та орнаменти найчастіше використовую традиційні, поширені у різних регіонах України.
Духовна основа роботи та джерело натхнення – унікальна, невичерпна та неосяжна культура нашого українського народу. Писанка – то є рукотворна молитва”.
Народився 23 квітня 1965 року у Києві. Тут мешкає та працює.
Вища. Магістр військового управління. Магістр державного управління.