Звичайний кольоровий та білий папір майстриня перетворює за допомогою ножиць в орнаментальні композиції – витинанки. Улюблений мотив – охрест. Улюблений образ – пташка.
Також майстриня займається писанкарством та захоплюється народною лялькою. Проводить тематичні майстер-класи для дорослих та дітей шкільного віку.
Народилася 28 вересня 1963 року в селі Жовтневе Прилуцького району Чернігівської області. З 1979 року проживає в м.Києві.
1982 – закінчила Київський механіко-металургійний технікум за спеціальністю технік-математик-обчислювач.
Народним мистецтвом цікавилася все своє свідоме життя. Займалася різноманітними видами рукоділля для сімейного вжитку. Вишивала дітям сорочки. Виготовляла для них одяг, килимки, ляльки для домашнього лялькового театру. Згодом відвідувала студію вишивання в Юрія Мельничука. Писанкарства та витинанкарства навчилася від Зінаїди Косицької. Перші уроки лялькарства взяла у Людмили Тесленко-Пономаренко.
З 1996 року працює керівником творчого об’єднання “Писанкарик” в Центрі позашкільної роботи Святошинського району м.Києва. Навчальна програма ТО “Писанкарик” носить навчально-пізнавальний характер. Оскільки писанкарство безпосередньо пов’язане з народною традицією, то діти разом з писанкуванням вивчають народні дитячі ігри, виготовляють ляльки-мотанки, знайомляться з системою святкових та повсякденних хатніх прикрас. Керівник ТО “Писанкарик” Людмила Проценко вважає, що саме така робота з дітьми надійно закладає основи національної культури та формує світогляд майбутнього українця.
2006-2008 – виставка “Українська традиційна іграшка та лялька”, яка відбувалася в Національному музеї Тараса Шевченка
2006-2010 – конкурс-виставка на найкращий твір року, який проводить Національна спілка майстрів народного мистецтва України
2009-2010
В 2007 році Київський міський центр народної творчості та культорогічних досліджень видав, написаний Людмилою Проценко, посібник методичних рекомендацій “Витинанка у дитячій творчості”.