Майстер плетіння з бісеру та реставратор традиційних українських жіночих прикрас – силянок, знавець пов’язування давніх головних жіночих уборів, науковець та колекціонер старожитностей.
“Почав займатися бісероплетінням 2007 року. Спочатку хотів відреставрувати стару силянку з колекції, а для того, щоб повністю перенизати стару, спочатку треба було зробити копію з нового бісеру. Спробував, вийшло і почав відтворювати старі зразки і реставрувати старі силянки”.
Народився 17 жовтня 1989 року в селі Бабин Косівського району Івано-Франківської області, де зараз і проживає.
2011 – закінчив Чернівецький державний університет.
Закінчує магістратуру у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, факультет Історії, кафедра Етнології.
2010-2013 – науковий працівник Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Займався дослідницькою роботою.
“Старожитностями Богдан захопився ще в дитинстві: вивчав секрети ткацтва на маминому верстаті, цікавився, як сплетений ґердан, як зав’язати перемітку. Допитливий і спостережливий, він помітив, що в бабусі пов’язана хустка не так, як на світлині у прабабусі. Згодом “моделлю” став кіт, на якому він таки осягнув спосіб пов’язування хустки прабабцею. Натомість бажання відреставрувати старий ґердан допомогло опанувати техніку бісероплетіння.
Окрім того, молодий науковець займається колекціонуванням старожитностей. Вже зібрав чималу колекцію одягу, кераміки, прикрас, фотографій, дерев’яних виробів, монет, датованих кінцем ХІХ ст. – 40-ми рр. ХХ ст. Прикраси з бісеру, пояси-попружки, які Богдан виткав на власному верстаті, із задоволенням носять і в нашій столиці, і за кордоном. Починаючи з 2007 року, Богдан Петричук провів уже не один майстер-клас. Як колись на Гуцульщині пов’язували перемітки «по-молодицьки», «в ґуші», «д’горі», які носили прикраси, як одягали молоду, демонстрував у багатьох музеях, зокрема в Музеї Івана Гончара у Києві, у Львівському музеї архітектури і побуту. Знаходить час і для реконструкції старовинних головних уборів (вінки, капелюхи), власноруч пошив зі старого сукна весільну накидку ґуґлю на основі старої” (джерело: ifportal.net).
2011, лютий – персональна виставка у Косівському музеї народного мистецтва Гуцульщини.
Брав участь у кількох збірних виставках, у тому числі в США.