Працює переважно в жанрі обрядової ляльки, що бере свої витоки від традиційної Чигиринської народної ляльки, яку досліджував ще на початку ХХ століття Марко Грушевський. В творах мисткині виразно прочитуються етнографічні корені, хоча й сприймаються вони дуже сучасними. Авторка володіє тонким естетичним смаком, відчуттям міри в застосуванні декору і колористичної гармонії. Вдалий підбір матеріалів і тактовне застосування різних технік ручної вишивки, помножені щораз на неповторне оригінальне вирішення образу роблять її твори вишуканим національним сувеніром для найвибагливіших замовників і ситуацій.
Лариса Теліженко проводить майстер-класи в клубі комплексного розвитку особистості «ІРІС» та для студентів Банківського Університету при НБУ.
Народилася 12 грудня 1972 року в місті Олександрія Кіровоградської області. Мешкає та працює в Черкасах.
2000 – закінчила Київську Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, за фахом арт-менеджер.
Працює в Творчій майстерні Олександри Теліженко, що спеціалізується на виготовленні творів з художньою вишивкою (сорочки, рушники, картини, костюми).
Лялькою захоплюється з 2004 року.
Є кандидатом в члени Національної Спілки майстрів народного мистецтва України.
2010
Виставка «Жива традиція». Культурний центр України в Москві
2009
2008-2009
2008
2007
2006
Всеукраїнська виставка народної іграшки. Галерея Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, Київ
Кращі твори майстрині знаходяться в приватних колекціях в Бельгії, Австрії, США. А серед шанувальників її творчості – співачка Росава, Марта Коломієць – голова фундації «Україна – США», подружжя Людмила та Микола Супруни, засновник банку «Родовід» Ігор Дідківський.