Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка «Різдвяні дзвоники» в Музеї декоративного мистецтва

Виставка «Різдвяні дзвоники» в Музеї декоративного мистецтва
8 грудня 2015 23:54

З 4 грудня 2015 року до 26 січня 2016 року у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва працює виставка «Різдвяні дзвоники», присвячена новорічно-різдвяній тематиці.

Новорічно-Різдвяний цикл свят з усім його багатством звичаїв та обрядів знайшов яскравий вияв у творчості багатьох митців минулого та сучасності. Експозиція виставки познайомить з творами декоративного розпису, кераміки, фарфору, скла, художнього різьблення на дереві тощо, в яких мистецькими засобами передано знайомі й близькі кожному з нас образи та сюжетні сцени, втілено теплий і світлий настрій прийдешніх свят.

Загалом на виставці представлені роботи понад 20 провідних митців вітчизняного народного та професійного декоративного мистецтва, що зберігаються в музейній колекції. Серед них знані в Україні та за її межами імена, такі, як М. Примаченко, М. Тимченко, Є. Миронова, І. Сколоздра, І. Зарицький, Л. Богинський, М. Онацько, Н. Гронська, В. Корчинський, Н. Ісупова, С. Козак, А. Ільїнський та ін.

Ближче познайомитися з творами ви зможете в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва за адресою: Київ, вул.Лаврська, 9 (ст.м. Арсенальна).

Різдвяні дзвони Різдвяні дзвоники Різдвяні дзвоники Різдвяні дзвоники Різдвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиDSC_0118Різдвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоникиРіздвяні дзвоники

mundm.kiev.ua (текст), Катерина Качур (фото), Рукотвори

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити