Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка наївного живопису Станіслава Брунса (ВІДЕО)

Виставка наївного живопису Станіслава Брунса (ВІДЕО)
10 травня 2012 19:53

В жилах Станіслава Брунса тече кров трьох національностей. Тому першу персональну виставку митець присвятив культурам України та Грузії. Вона відбулася чотири роки тому в Дніпропетровську. Нині митець має пропозиції показати свою творчість у багатьох музеях країни.

Наївний або народний живопис раніше був дуже поширений у сільській місцевості. Нині цей напрямок живопису практично втрачено. Лише інколи поміж академічних творців на мистецькому горизонті з’являються майстри наївного живопису, саме таким і є Станіслав Брунс.

Станіслав Карлович Брунс працює у напрямку наївного малярства, а також реалізму та навіть езотерики. Виставка «Писанка творця» містить двадцять чотири картини саме таких жанрів. Народні майстри часто зображували на картинах сільський побут та звичаї, які були притаманні місцевим регіонам. Пан Станіслав продовжуючи ці традиції, зізнається що отримує насолоду від подорожей Україною, вивчаючи її багату культуру.

Подорожуючи Івано-Франківщиною, митець полюбляє зупинитися для спілкування із місцевими жителями, вони зазвичай відповідають йому взаємністю. Після чого з’являються нові сюжети картин про життя мешканців Коломиї. На створення виставки «Писанка творця», що працюватиме до 24 травня у столичній галереї “Світлиця”, художник витратив два роки. Фотографії цієї збірки мали неабиякий успіх у Польських поціновувачів наївного живопису. Декілька музеїв намагалися купити ці твори, але так як автор не збирається із ними розлучатися, наступним пунктом їхнього призначення буде місто Канів.

cultureua.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити