Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка “25 сестер незалежності”: ляльки-мотанки у Коцюбинському

Виставка “25 сестер незалежності”: ляльки-мотанки у Коцюбинському
3 вересня 2016 13:20

До Дня селища у Коцюбинському відкрилася виставка ляльок-мотанок сестер Катриченко. Сестри Катриченки Наталія та Тетяна вивчають вишивку кожної області. До 25 Дня незалежності сестри відкрили виставку у музеї Гетьманства.

“Ми знаємо про селище Коцюбинське дуже давно. Кілька років тому ми зробили мотанку активістам селища. Вона зеленого кольору і символізує боротьбу коцюбинців за збереження Біличанського лісу. До Дня селища на прохання активістів ми вирішили зробити експозицію в селищі. Кожна лялька – це уособлення 24 областей України та Автономної Республіки Крим. Ось ця лялька з вишивкою, яка притаманна Київській області (зверху на світлині – Рук). Лялька, яка подарована кілька років тому активістам, теж виставлена у селищній раді,” – розповідає Наталія Катриченко.

“Ми бажаємо Коцюбинському міцної громади, самобутності та досягнення нових вершин. Якщо у старожилів є автентична стара вишивка, яку вишивали в селищі, ми залюбки ознайомимося із зразками,” – додає Катриченко.

Коцюбинське

Виставка, яка відкрилася до Дня селища, триватиме до 11 вересня. Після цього виставку повезуть за кордон.

“Дуже прошу школу та ліцей привести сюди за узгодженим попередньо графіком учнів. Дитсадки також можуть привести старші групи на екскурсію. Для того, щоб побачити таку красу не треба їхати кудись далеко. Вона поруч. Сьогодні у нас в раді розписувалася молода пара. Наречений і наречена фотографувалися в “Коцюбинській світлиці”. Приходьте самі та приводьте дітей,” – каже селищна голова Ольга Матюшина.

Коцюбинське

Нагадаємо, що святкування Дня селища відбудеться 4 вересня. О 10:00 відбудеться урочиста частина поблизу Будинку культури, на якій буде присутній правнук українського письменника Михайла Коцюбинського, на честь якого перейменоване селище. Ігор Коцюбинський везе у подарунок шкільній бібліотеці книжки. Пообіді народні гуляння з конкурсами та призами відбудуться поблизу озера.

kotsubynske.com.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити