03 Бер 2016 12:14 Вісті, Знахідки

Вишиту збірку поезій Івана Франка презентували у Рівному

Вишиту збірку поезій Івана Франка презентували у Рівному

Музей Бурштину, що є відділом Рівненського обласного краєзнавчого музею, у перший день весни, 1 березня, зустрів гарних, позитивних і креативних людей, які своїми талантами надихають, навчають і зігрівають!

Знову і знову дивує своїми руками і творчими задумами талановита майстриня Олена Медведєва. Колекція книг видавництва “Креативна книга”, яку очолює сама пані Олена поповнилась ще однією новоствореною творчою книгою, яку показала майстриня у Музеї Бурштину, де наразі експонується її колекція арткниг. Це вишита збірка поезій “Народна пісня” Івана Франка. Кожна сторінка відображає орнамент, який був на вишитій сорочці у самого Франка. Це червоні і сині кольори, які надзвичайно гарно переплітаються на полотні, а колір полотна пофарбований у блакитно-жовті відтінки.

Політ фантазії цієї неймовірно креативної жінки зачаровує! Зачаровані були і високоповажні гості, які відвідали Музей Бурштину. Ірина Фаріон – мовознавець, політичний і громадський діяч, депутат Верховної Ради України, побачивши це творче диво відразу одягла білі рукавички, і гортаючи вишиті сторінки декламувала великого, геніального поета! У захваті були і освітяни, які першими побачили новостворену книгу. Голова обласної організації “Просвіта” – Іван Вєтров, директор РМАН у Рівненській області – Олександр Андрєєв, заступник директора з науково-методичної роботи РМАН – Олександр Мазур, а також український письменник і журналіст – Віктор Мазаний.

Іван Франко

Олена Медведєва

Олена Анатоліївна Медведєва відібрала у збірку найбільш патріотично актуальні його вірші, які формують  національну свідомість українців. Сама майстриня додає, що мета цієї книги: “Читати Франка, вчитися у Франка і працювати так, як працював Франко!”

prostir.museum